ОДНОРАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ПРИ ПОРАНЕННІ ✅ ВІЙНА ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Одноразова грошова допомога при пораненні

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Складання адвокатського запиту
  2 3 300,00 грн

  Юридичний аналіз правової ситуації та наявних документів щодо можливості отримання одноразової грошової допомоги при пораненні. Підписання договору з адвокатом щодо подальшої співпраці. Надсилання адвокатського запиту щодо початку проведення службового розслідування.

 • 2
  Представлення інтересів клієнта
  60 3 300,00 грн
  В рамках подальшого представлення інтересів, адвокат вчиняє такі дії:
   
  Організація отримання Довідки про обставини травми від командира військової частини. Наявність довідки впливає на формулювання висновку ВЛК, що в свою чергу впливає на розмір виплати одноразової грошової допомоги та можливість оформлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни.
  Юридичний супровід для отримання відпустки за станом здоров’я в частині проходження ВЛК. Потрібно для встановлення зв’язку між пораненням та участю у бойових діях.Оформлення оскарження рішення ВЛК до ЦВЛК у разі, якщо не було встановлення зв’язку між пораненням та участю у бойових діях. Юридичний супровід щодо отримання довідки про встановлення групи інвалідності із зазначенням причинного зв’язку інвалідності. Юридичний супровід щодо отримання Клієнтом посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, залежно від групи інвалідності, встановленої МСЕК.
  Оформлення оскарження  рішення ВЛК до ЦВЛК у разі, якщо не було встановлення зв’язку між пораненням та участю у бойових діях.
  Юридичний супровід щодо отримання довідки про встановлення групи інвалідності із зазначенням причинного зв’язку інвалідності.
  Юридичний супровід щодо отримання Клієнтом посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, залежно від групи інвалідності, встановленої МСЕК.
  Кінцева вартість даного етапу за договором між клієнтом складає 30% від розміру отриманої грошової допмоги, що вираховується поза оплати даної послуги

   

Загально
62 6 600,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Яка передбачена компенсація за поранення на війні?

Українські військові, що були поранені, взяті у полон чи отримали інвалідність в ході виконання завдань та захисту Батьківщини, мають право на грошову компенсацію за поранення на війні. Держава забезпечує належне лікування та нагляд військовому і надає одноразову компенсацію.
Виплати за військового можуть отримати й члени родини, найближчі родичі, якщо наразі сам він не здатний прийти за грошовою компенсацією.
Якщо була виявлена інвалідність військовослужбовця через отримання травми, він може також розраховувати на окремі соціальні пільги й виплати.

 

Розмір компенсації за поранення на війні

Від 28 лютого 2022 р. до постанови Кабінету Міністрів №168: "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану" — внесено зміни.
Розмір додаткової допомоги, без встановлення інвалідності військовослужбовця — 100 000 грн. Отримати її можуть особи які:
●      у зв’язку з пораненням, пов’язаних із захистом Батьківщини, перебувають на стаціонарному лікуванні;
●      особи, які взяті у полон чи перебувають у заручниках;
Хто може претендувати на отримання коштів за поранення на війні:
Отримати фінансову допомогу може будь-яка людина, що зазнала травми та втратила працездатність в ході виконання бойових задач. Військовослужбовці контрактної та строкової служби.
Реалізувати право на одноразову грошову допомогу можна протягом трьох років з моменту виникнення права на отримання компенсації.

 

Допомога адвоката з питань виплат за поранення на війні

В даній ситуації юрист потрібен в першу чергу, щоб слідкувати за дотриманням норм права, щодо клієнта. Оцінювати правомірність рішень та процедур. А також допомагати зі збором та оформленням документів до отримання коштів за поранення на війні.
У разі несправедливого рішення чи некомпетентних висновків, адвокат буде надсилати скарги та фіксувати порушення. Що допоможе вам уникнути неприємних ситуацій з працівниками структур та отримати свою компенсацію за поранення на війні.
Кожен поранений військовий має право на дотримання та виплату матеріальної допомоги згідно з законом України.

 

Отримання коштів за поранення на війні

Ця виплата гарантована державою, тож отримати її може кожен поранений. Щоб полегшити процес та зробити все відповідно до законодавства, радимо працювати з юристом. Він позбавить вас всіх труднощів в отриманні компенсації за поранення.

 

Збір необхідних документів та аналіз ситуації

Нерідко проблемою стає отримання всіх необхідних документів з усіх інстанцій. Рішення ВЛК, довідка від командира, довідка медико-соціальної експертної комісії. На якомусь етапі  може статися збій чи доволі формальне відношення до поранення на війні, що ускладнює процес.
Тому наш юрист чітко контролює наявність всіх необхідних документів і процес їх отримання. Дає консультації та рекомендації з цього приводу.

 

Заява на виплати компенсації через поранення на війні

Після оформлення всіх необхідних документів та підписання договору між юристом та клієнтом, правозахисник починає формувати заяву на отримання компенсаційної виплати за отримані травми на війні. І надсилає її у відповідні органи влади.
Разом з вами ми очікуємо результат, щоб він був правомірним та задовольняв усі потреби клієнта.

 

При необхідності оскарження відмови в отриманні коштів

Якщо так сталося, що клієнту було відмовлено в отриманні компенсації за поранення на війні, адвокат доведе справу до кінця і оскаржить рішення інстанцій, що завадили особі отримати законну компенсацію.
Також якщо проблеми з отриманням виплат відбулися у родичів військового, юрист врахує причину вказану у відмові. Збере всі необхідні документи, щоб підтвердити ваше право на отримання грошей.

 

Компенсація за поранення на війні

Звернення до нашого сервісу, щодо отримання послуг адвоката, що спеціалізується на питаннях воєнного часу — значно полегшують отримання компенсації за поранення на війні.
Увесь процес буде під прискіпливою увагою юриста, що не дозволить порушити ваші права. Отримання виплат реалізується згідно з законом та в інтересах клієнта.
image
Адміністраця порталу