ЧИ МАЄТЕ ВИ ПРАВО НА ПЕРЕРАХУНОК ВІЙСЬКОВОЇ ПЕНСІЇ? ✅ СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Чи маєте Ви право на перерахунок військової пенсії?

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Правовий висновок щодо можливості перерахувати пенсію
  20 2 200,00 грн

  Подготовка и направление адвокатского запроса в Пенсионный фонд Украины с целью получения информации касаемо наличия права на перерасчёт военной пенсии. Получение ответа на адвокатский запрос. Подготовка правового заключения касаемо наличия/отсутствия права на перерасчёт пенсии.

Загально
20 2 200,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Чи маєте ви право на перерахунок пенсії?

Закон України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" регулює всі пенсійні страхові виплати, що отримує громадянин на підставах вказаних у ньому. Будь-який перерахунок пенсій теж регулюється правовими актами й має під собою підстави.

 

Тож за яких умов ви можете очікувати збільшення виплат і як оформити заяву на перерахунок?

Перерахунок пенсій згідно зі збільшенням показника середньої заробітної плати в Україні
Частина друга статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» має встановленні порядки процедури перерахунку пенсії. В цій же статті наявний чіткий механізм дій через збільшення показника середньої заробітної плати в Україні, з якої було сплачено страхові внески.
Перерахунок ведеться з моменту встановлення нового мінімуму доходів. Але якщо пенсіонер веде будь-яку діяльність, завдяки якій він отримує дохід, то відбувається  перерахунок пенсії після звільнення з роботи.
У разі виникнення ускладнень з автоматичним прорахуванням державою надбавки й неотримання кошт рекомендуємо звернутися до юриста.

 

Перерахунок пенсій через високий заробіток

Якщо пенсіонер продовжував працювати після пенсії більше ніж два роки з високим доходом, що перевищує той, за яким було нараховано пенсію, то за заявою може встановитися новий розмір виплат. Перерахунок пенсії може проводитися не один раз, але не частіше ніж раз у два роки.
Робота юриста у цьому питанні допоможе правильно оформити звернення від пенсіонера та швидко задовольнити клопотання клієнта.

 

Неповний стаж роботи та перерахунок пенсій

Якщо після призначення пенсії за неповним стажем пенсіонер продовжує працювати, то через два роки він може подати заяву на перерахунок пенсії. Якщо цей стаж буде достатнім, то пенсіонеру буде призначена пенсія у повному розмірі згідно з роками роботи та заробітною платнею.

 

Заява на перерахунок пенсії та потрібні документи

Зібрати документи та правильно оформити заяву вам допоможе наш юрист, що спеціалізується на соціальних питаннях. Всі відповідні документи подаються до Пенсійного фонду України. У разі потреби можливе звернення до суду. Юрист діє на підставі довіреності оформленій раніше між ним і клієнтом.
Перерахунок пенсії потребує таких документів: документи про стаж, підтвердження заробітної плати, документи про місце проживання.

 

В які строки буде здійснено перерахунок пенсії

Законом України "Про пенсійне забезпечення" встановленні конкретні терміни в які буде проведено перерахунок.
●      Якщо заяву подано до 15 числа місяця, то перерахунок пенсії починається з першого числа цього місяця.
●      Якщо заяву подано у другій половині місяця, то перерахунок починається з першого числа наступного.

 

Отримання відмови в перерахунку пенсії

Щоб зменшити ризик відмови — одразу починайте роботу з юристом. Так всі документи будуть зібрані в строк і правильно оформленні, враховуючи всі підстави. Найчастiше пенсіонери отримують відмову в перерахунку пенсії через:
●      Невідповідні документи, що були надані.
●      Відсутність правових чинників для перерахунку.
●      Неправдиву інформацію, яку надає громадянин.

 

Адвокат знайде правові підстави для перерахунку пенсії

Ви отримаєте комплексну консультацію юриста щодо саме вашої ситуації. Буде проаналізовано всі документи й ви отримаєте правовий висновок для перерахунку пенсії. Завдяки адвокатським запитам процес отримання інформації з Пенсійного фонду України значно пришвидшиться.

 

Правовий висновок щодо перерахунку пенсії

Юрист підготує та направить запити у Пенсійний фонд для отримання додаткової інформації вашого страхування. Це дасть змогу оцінити наявність чи відсутність правових підстав для перерахунку пенсії.
Після аналізу всіх документів, клієнт отримує детальний висновок. У разі наявності підстав адвокат пояснить подальші дії. Якщо їх не виявлено, то юрист пояснить чого не вистачає пенсіонеру для збільшення виплат.

 

Перерахунок пенсій за участю юриста

Економія вашого часу. Клієнту непотрібно читати статті й намагатися зрозуміти по якому пункту він зможе отримати перерахунок пенсії. Також за участю адвоката процес отримання інформації від фонду відбувається набагато швидше.
image
Адміністраця порталу