image

Алахазія кардії. Чи є право на інвалідність?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 291 25.07.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Чи має повнолітня людина з діагнозом алахазія кардії, це розлад органів системи травлення, отримати інвалідність? Якщо так, то при яких умовах, які для цього потрібні документи і алгоритм дій?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

19.07.2022 00:26:46 Вам треба до лікаря, який подивиться чи підходить така хвороба під перелік хвороб, по яким дають певну группу інвалідності по розділу 3 «Інструкції про встановлення груп інвалідності» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1295-11#Text Взагалі це питання вирішує МСЕК, на нього направляє лікар, у якого лікуєте хворобу, до МСЕК подаєте направлення лікаря та всі свої мед.док-ти по хворобі, а МСЕК для визначення інвалідності їх розгляне і можливо встановить критерії значно або помірно вираженого ступеня втрати здоров'я, що спричиняє обмеження однієї чи декількох категорій життєдіяльності, все це прописано детально в «Положенні про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1317-2009-%D0%BF#top або може і невбачатиме встановлення групи інвалідності. Детальніше юридично, нажаль, Вам не відповісти по цим питанням, тут більше до лікарів

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

19.07.2022 00:31:49 Працездатність не порушується до тих пір, поки дисфагія носить тільки тимчасовий характер, або з'являється при певній їжі і її можна подолати відповідним врегулюванням дієти або запиванням, поки не знижується харчування, не розширений стравохід і не дуже інтенсивний езофагіт. Якщо є більш важка дисфагія, постійна, для всіх щільних харчових речовин, втрата у вазі, розширення стравоходу, більше виражений супутніх езофагіт з застоєм або легеневими ускладненнями доречно встановити непрацездатність на період лікування, яке може бути розширювальним або оперативним. У разі негативного результату або неможливості проведення активного лікування, хворого переводять на інвалідність (повну), незалежно від виду роботи.Інвалідність встанв у разі коли особа, що звертається для встановлення інвалідності, не може прибути на огляд до медико-соціальної експертної комісії, така комісія може приймати рішення про встановлення інвалідності заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії;

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

19.07.2022 08:54:45 Доброго ранку. Процес отримання інвалідності є не душе швидким. Вам необхідно постійно перебувати на лікуванні в стаціонарі, а вже потім, якщо сімейний лікар вбачатиме показання, Вас направлять на МСЕК, де і буде вирішуватись чи надавати Вам групу інвалідності і яку саме. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

22.07.2022 13:50:24 Перелік хвороб, за якими можливо отримати інвалідність, розписаний у Постанові Кабінету Міністрів України №10 від 21 січня 2015р. Така хвороба як алахазія кардії відсутня в Переліку хвороб, тому інвалідність з цим захворюванням вам не дадуть. Призначенням інвалідності займається медико-соціальна експертна комісія (МСЕК). Відділення МСЕК є у кожному місті, районах міста, та у областних центрах. Для отримання інвалідності необхідно звернутись до районної у місті (міської) МСЕК з заявою про встановлення інвалідності та надати документи, що підтверджують наявність у вас захворювання. Після вашого звернення МСЕК дослідить подані вами документи та проведе ваш медичний огляд задля встановлення стану вашого здоров'я та визначення, чи може бути надана вам інвалідність, чи ні. Ви можете звернутись до МСЕК з заявою про встановлення інвалідності навіть при тому, що ваша хвороба не передбачає присвоєння інвалідності, однак враховуйте, що можете отримати відмову у наданні інвалідності.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу