image

Алименты на совершеннолетнего

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 23 21.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Я получала алименты на сына-студента по иску. После окончания учебы ал. продолжали приходить. Я предположила, что может быть был какой то перерасчёт или задолженность т.к. суммы приходили от400 грн . до 3-4 тыс. А оказалось, что мне нужно было самой обращаться в исполн. службу сразу по окончанию учебы. Я обратилась лишь спустя пол года. Хотя в заявлении в суд мною была указана дата окончания учебы 30.06.2021. Должна ли я теперь возвращать сумму переплаты? Это ведь не моя вина”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

14.04.2022 17:48:20 Здравствуйте. Если суд.решение не было подано в исполнительную службу сразу, а потом, то видимо с должника «с опозданием» взыскали все сумму, что присудил суд, и Вы уже после учебы дополучали, что было положено. Так что возвращать ничего не надо. Если должник будет считать, что с него взыскали лишние деньги, то это ему разбираться с исполнительной и доказывать это. Если к Вам будет от него претензия о возврате излишне полученных денег, то он должен это доказать, предоставив расчет долга и доказательства проведения всех оплат, только тогда (если Вы согласны с ним) по своему усмотрению дабы избежать возможного иска в суд по возврату безосновательно полученных денег – можете добровольно вернуть. Иначе, без получения официального требования не стоит делать никаких возвратов

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

15.04.2022 11:22:02 Добрый день. Да вина не Ваша, но боюсь, что Вам придется отстаивать свои права через суд. Обратитесь в исполком с этим вопросом, возможно Вам удастся доказать их ошибку и в суд не придется обращаться. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

15.04.2022 18:45:43 Право на отримання аліментів у зв’язку з навчанням мають студенти як денного так і заочного відділення до досягнення ними 23 років. Право на утримання повнолітніх дочки, сина припиняється у разі припинення ними навчання. Разом з тим поновлення навчання дозволяє звернутися з новим позовом до суду про стягнення аліментів за умови що дитина не досягла 23 років. Повертати надмірно сплачені кошти добровільно без пред'явлення вимоги недоцільно, так як за ним може колишній чоловік не звернутися, кошти отримувались на дитину і в його інтересах, батько не позбавлений права фінансово забезпечувати свою дитину, до того ж для повернення коштів, позивач має довести що кошти були сплачені неправомірно, або помилково та існує необхідність у їх поверненні, а це буде зробити досить складно. Тому добровільно повертати їх не варто.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

15.04.2022 18:49:44 Добрий день. У судовому рішенні про стягнення аліментів скоріш за все було вказано "стягувати аліменти до закінчення навчання але не довше ніж до досягнення дитиною 23-х років". Тобто виконавець припинив би сам стягувати аліменти у разі досягнення сином 23-х років, оскільки ця дата йому відома. Дата ж закінчення навчання йому не була відома (син міг і швидше припинити навчання), тому обов'язок повідомити його про це дійсно був на Вас. Обов'язок повернути зайво одержані аліменти у Вас наступить лише у разі звернення платника аліментів (батька) до суду з відповідним позовом та на підставі судового рішення.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

16.04.2022 20:49:12 Доброго вечора. Оскільки було відкрито виконавче провадження , то порядок примусового виконання рішення суду як і контроль за його виконанням покладається на виклнавця (державного/ приватного) Висловлюючись юридичною мовою , то так, ви безпідставно отримали кошти. А ось повертати їх, буде треба по рішенню суду, якщо такий буде.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу