image

Алименты.До какого возраста они выплачиваются .

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 34 17.06.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте.Подскажите пожалуйста.Мы с зоны боевых действий.Муж работал на шахте и выплачивал алименты дочке.В апреле ей исполнилось 18.Муж в апреле уже не работал так как шахта разбита,но они не уволены.Зарплата прекращена полностью .Дочка училась в худ.училище в Северодонецке.Сейчас тоже выехали.Вроде на втором курсе была.Как нам быть дальше.?Чтоб потом не сообщили о задолженности по алиментам.Может матери ребенка куда то нужно обращаться для продления.До скольки лет они выплачиваются.,?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

11.06.2022 10:05:33 Відповідно до ст.199 Сімейного кодексу України, якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов’язані утримувати їх до досягнення 23-х років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу. Цей обовязок виникає за обов’язкової сукупності таких юридичних фактів: – досягнення дочкою, сином віку, який перевищує 18, але є меншим 23 років; – продовження ними навчання; – потреба у зв’язку з цим у матеріальній допомозі, наявність у батьків можливості надавати таку допомогу. То есть, основание такое по закону есть - до достижения 23 лет, если продолжает учится, требует фин.помощи и Вы в состоянии ее оказать, такие алименты могут присудить по решению суда, а Вы вправе ссылаясь на наличие или отсустввие вышеуказанных фактов можете просить суд уменьшить их размер или отказать в назначении алиментов

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

11.06.2022 10:46:12 Доброго ранку. Наразі в батька є обов'язок сплати аліментів до досягнення дочкою повноліття. Якщо розрахується з цією заборгованістю, більше нараховувати не будуть. Матері, або самій повнолітній дочці щоб стягувати аліменти до закінчення навчання або досягнення 23-х річного віку, потрібно звертатися з позовом до суду. Це зовсім інша підстава стягнення аліментів.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

12.06.2022 09:24:33 Ст.71ЗУ «Про виконавче провадження» передбачено, зокрема, що виконавець стягує з боржника аліменти у розмірі, визначеному виконавчим документом, але не менше мінімального гарантованого розміру, передбаченого СК. При цьому мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (ч 2 ст182 СК). Забороняється відкриття виконавчих проваджень та вжиття заходів примусового виконання рішень на території адміністративно-територіальних одиниць, які тимчасово окуповані внаслідок військової агресії РФ, у період такої окупації. Законодавство передбачає можливість зміни розміру аліментів (як у бік збільшення, так і у бік зменшення), якщо життєві обставини сторін змінюються. Батьки зобов’язані утримувати своїх дітей до їх повноліття, а також на час продовження навчання або до досягнення дитиною 23 річного віку. Після досягнення донькою/сином 18 років – донька/син мають право самі звернутись до суду з позовом про стяг

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

13.06.2022 09:59:22 Платежи на содержание ребенка в Украине делятся на: -самые частые – алименты на ребенка до совершеннолетия (до 18 лет), согласно ст. 180 СК; -алименты на ребенка, достигшего совершеннолетия - если таковой продолжает учиться с 18 до 23-х лет (алименты после 18 лет), согласно ст. 199 СК; -алименты на нетрудоспособную дочь, сына, нуждающихся в материальной помощи - до прекращения обусловливающего состояния или пожизненно; согласно ст. 198 СК; -дополнительные расходы на ребенка, которые родители несут поровну - связаны с особыми событиями, в частности потраченные на развитие способностей ребенка (музыка, танцы, искусство, спорт) или лечение болезней, увечий ребенка, согласно ст. 185 СК. -другие специфические (в частности, временная государственная помощь ст.181 СК, алименты, взимаемые с других членов семьи и родственников на детей ст.272 СК), одновременно сосредоточим больше внимания на содержание детей родителями.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу