БАНК АРЕШТУВАВ КВАРТИРУ ✅ 367 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Банк арештував квартиру

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 40 30.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Я взяв кредив в банку 600 000 гривень, виплатив майже половину, потім не платив бо не було змоги. Десь не платив 7 місяців, потім зміг відразу весь кредит погасити. Я погасив, але банк через виконавчу службу наклав арешт на квартиру. Як бути, я ж віддав кредит хоч і з простроченням? Як зняти арешт з квартири?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

24.03.2021 16:16:50 Доброго дня. Подавайте до суду позовну заяву про зняття арешту з нерухомого майна. У позовній заяві зазначте, що зобов'язання перед банком з погашення кредиту було виконано в повному обсязі, претензії фінансового характеру у банку відсутні. На підтвердження надайте довідку банку про те, що кредит погашений, та претензії до вас банк не має. Якщо такої довідки у вас немає, зверніться до банку за її наданням. Також отримайте від виконавчої служби письмове підтвердження, що заборгованості за виконавчим провадженням немає, а саме виконавче провадження закрите. Позовна заява подається до районного суду за місцем знаходження банку, який буде відповідачем. Також варто залучити до участі в судовому розгляді відділ виконавчої служби, яка накладала арешт, - у якості третьої особи без самостійних вимог. У вас буде позов немайнового характеру, судовий збір за його подання у 2021 р. - 908 гривень. Якщо борг погашений, суд скасує арешт за одне (максимум два) засідання.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

25.03.2021 20:18:06 Доброго дня. Отримайте довідку від банку про погашення заборгованості за кредитним договором та направте її у виконавчу службу із письмовою вимогою скасувати арешт, накладений виконавцем на квартиру та закрити виконавче провадження по відношенні до вас. Довідка слугуватиме підставою вчинити такі дії. Якщо виконавець не скасує арешту ви можете підготувати скаргу на дії державного виконавця якщо провадження ще відкрито або позовну заяву про скасування арешту квартири, якщо виконавче провадження вже завершене. В будь-якому випадку почніть із вимоги до виконаця

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

29.03.2021 10:50:13 Добрий день. Якщо борг Вами погашено, то візьміть у банку довідку про відсутність заборгованості. Також, якщо Ви сплачували заборгованість безпосередньо на реквізити банку, то виконавча служба й не підозрює про виконання Вами рішення. Тому, звертайтеся також письмово до банку з проханням направити заяву до виконавчої служби про закінчення виконавчого провадження та зняття обтяжень у зв'язку з фактичним виконанням боржником рішення. Однак, Ви повинні розуміти, що виконавча служба додатково стягує виконавчий збір (10% від суми боргу) та витрати на проведення виконавчих дій, які потрібно буде сплатити для зняття арешту з майна. Додатково, раджу зайти в інтернеті на сайт "Єдиний реєстр боржників" та подивитися чи можливо є відносно Вас інші відкриті виконавчі провадження.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу