image

Чи можна отримати соціальну допомогу?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 91 13.01.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий ранок. Я мати 2 дітей, мій колишній чоловік платить аліменти, але я не працюю, тому що сину 6 місяців, а дочці 3 роки. Чи можу я отримати допомогу від держави? Куди звертатись? Які документи потрібні?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
09.01.2022 13:26:54
Так, можна подати документи на соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям.Призначення і виплата державної соціальної допомоги здійснюються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем проживання уповноваженого представника малозабезпеченої сім’ї. Заяви про призначення ДСД, до яких додаються необхідні документи приймаються від громадян органами соціального захисту населення у разі надіслання їх поштою або в електронній формі, або через уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових особіб центру надання адміністративних послуг. Подаються такі документи: заява, декларація , (додатково: паспорти, ІІН, свідоцтва про народження дітей, документ про розлучення, а також при необхідності довідки про доходи зазначені в декларації, якщо інформація про них не може бути отримана за відповідним запитом органу соціального захисту населення).
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №217 Юрист Україна / Запорізька область

08.01.2022 17:07:06 Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї, що мають середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму для сім’ї. Державна соціальна допомога призначається на 6 місяців з місяця звернення за її призначенням.Призначення і виплата соціальної допомоги здійснюється підрозділом соціального захисту населення за місцем реєстрації уповноваженого представника малозабезпеченої сім’ї.Соціальна допомога за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника. документ, що посвідчує особу уповноваженого представника сім’ї; довідка про склад сім’ї; декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї); довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

09.01.2022 14:09:25 Громадяни України, в сім’ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу. Одним з видів допомоги сім’ям з дітьми є допомога на дітей одиноким матерям. Одинокою є матір, яка не перебуває у шлюбі. Для отримання допомоги до Центру надання адміністративних послуг подаються такі документи: Заява про призначення допомоги на дітей; витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини (на кожну дитину); копія свідоцтва про народження дитини (на кожну дитину); декларація про ваш майновий стан та отримувані доходи. Строк розгляду документів та прийняття рішення про призначення допомоги - 10 днів від дня подання документів. Виплата допомоги починається з того місяця, у якому були подані документи. Виплата допомоги припиняється після досягнення дитиною 18 років. Якщо після досягнення 18 років дитина продовжує навчання, допомога виплачується на весь період навчання, але не довше ніж до досягнення дитиною 23 років.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

13.01.2022 13:29:15 Доброго дня, так маєте право на допомогу одинокій матері. Для оформлення такої допомоги Вам потрібно подати: заяву про призначення допомоги; декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулись за соціальною домопогою; довідка про доходи у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо; витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану; копія свідоцтва про народження дитини. Дані документи Вам потрібно подати у структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад міст обласного значення, районних у містах (у разі їх утворення) рад за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №215 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу