image

Чи страхова може відмовити у компенсації в ДТП?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 154 12.12.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий вечір. Я потрапив в ДТП, ми оформили європротокол. У страховій повідомили, що до експертизи, ремонтувати авто не можна. Для того, щоб пришвидшити процес, я замовив експертизу у інших екпертів. Отримав акт огляду та оцінку пошкоджень. Чи підійде це для страхової служби?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

05.12.2021 21:06:43 ЗУ "Про ОСЦПВ" дозволяє потерпілому залучати власних експертів оцінювачів збитків та розслідування обставин ДТП лише у разі, якщо страхова компанія не направила з цією місією свого експерта протягом 10 робочих днів. Також зазначу, що в середньому страховий випадок по КАСКО врегульовується протягом 5 робочих днів після відвідування СТО по ОСЦПВ протягом 2-х тижнів з моменту огляду авто. Тому варто зважати на термін та чи минуло 10 робочих днів з ДТП також рекомендую у разі затягування часу зі сторони страхової компанії звернутися за юридичною допомогою https://vidshkoduvannya.com/europrotokol/ так як політика страхових зазвичай зводиться до відшукування неточностей та недоліків в документах для затягування часу.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

06.12.2021 09:33:42 Відповідно до ст. 37 Закону «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», підставою для відмови у здійсненні страхового відшкодування є неподання заяви про страхове відшкодування впродовж одного року, якщо шкода заподіяна майну потерпілого, і трьох років, якщо шкода заподіяна здоров`ю або життю потерпілого, з моменту скоєння ДТП. Отже, якщо Ви своєчасно подали заяву до страхової компанії, проблем не повинно виникнути. Акт огляду вашого авто Вони повинні взяти до розгляду. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

07.12.2021 00:26:36 Найчастіше страхові компанії відмовляють у виплаті страхового відшкодування з наступних причин: 1.Порушення Вами умов договору страхування. 2.Страхове покриття не поширюється на подію в результаті якої Вам були заподіяні збитки. 3.Вчинення Вами дій, що призвели до настання страхового випадку. 4.Ненадання Вами всіх документів необхідних для визначення реального розміру понесених Вами збитків або ж надання таких документів з пропущенням строку для подачі таких документів. 5 Надання недостовірних відомостей про обставини настання події, яка в подальшому може бути кваліфікована як страховий випадок.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

07.12.2021 12:29:46 Не поспішайте ремонтувати автомобіль. За законом страхова компанія має право провести власну експертизу автомобіля у випадку ДТП. На підставі цієї експертизи страхова визначить розмір виплати, яку ви отримаєте. У випадку, якщо ви відремонтуєте автомобіль до того, як його огляне експерт страхової компанії, та надасте у страхову експертизу, зроблену іншим експертом, - будуть проблеми з отриманням вами виплати від страхової. Ці проблеми пов'язані з тим, що вам, як учаснику ДТП, надано право замовити експертизу автомобіля у будь-якого незалежного експерта чи експертної установи, які мають відповідну ліцензію. Проте у страхової компанії немає обов'язку прийняти експертизу іншої установи та погодитись з сумою виплати, визначеною експертизою. Тому вам треба виконати вимоги страхової та дати можливість її експерту оглянути автомобіль. Після того, як страхова проведе огляд та зафіксує стан авто, можете починати його ремонт.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу