Что делать если на мое имя взяли кредит ?
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер. Мне звонят работники онлайн банка и говорят что на мое имя взят кредит на 5000 гривен. Я этот кредит точно не брала.Проценты растут и долг тоже. Что делать? Отдавать деньги или судиться?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
10.11.2021 19:21:38 Доброго Дня Щодо вашого питання відбулось шахрайство з вашими даними тому рекомендую вам звернутися до поліції з відомою вам інформацією про фін установу та інформацією наявною у вас про кредит форма звернення https://www.npu.gov.ua/podati-zvernennya.html також зберігайте докази а саме телефоні розмови, документуйте наявні у вас документи, зазвичай дана схема з кредитами практикується у людей в яких наявні ваші персональні дані а саме паспортні та код, частіше за все це могла проходити співбесіда онлайн де вас попросили сфотографуватися з паспортом і кодом, або від заповнення онлайн анкет. Також інформую, що у разі проведення оплат за кредитом, зазначені особи будуть вважати, що ви погодились з наявним боргов та його визнанням, після проведеного рослідування поліції, у вас буде можливість визнавати договір недійсним у судовому порядку.
10.11.2021 23:04:27 Добрый вечер. План действий: Запросить документы (копия договора и т.д.) в МФО, а также уведомить, что это не вы брали заём, и деньги не получали. Написать заявление в полицию. В заявление следует указать, что без Вашего ведома на Ваше имя, мошенническими действиями был взят кредит (квалификация – ст. 190 КК Украины). Важно, чтобы ведомости по поводу данного криминального нарушения были внесены в ЕРДР. Подтверждением будет выписка с ЕРДР. Далее необходимо собрать все доказательства, которые будут подтверждать, что кредит брали не Вы. И заключительным этапом является составление искового заявления в суд о признании договора недействительным. После того как Вы выиграли суд (договор признан недействительным), на основании решения суда необходимо написать письменное обращение в Бюро кредитных историй с просьбой удалить данную запись с кредитной истории. Не вздумайте платить мошенникам. Спасибо.
10.11.2021 23:56:53 Запросить документы (копия договора и т.д.) в МФО, а также уведомить, что это не вы брали заём, и деньги не получали. Написать заявление в полицию. В заявление следует указать, что без вашего ведома на ваше имя, мошенническими действиями был взят кредит (квалификация – ст. 190 КК Украины). Важно, чтобы ведомости по поводу данного криминального нарушения были внесены в ЕРДР. Подтверждением будет выписка с ЕРДР. Далее необходимо собрать все доказательства, которые будут подтверждать, что кредит брали не вы.И заключительным этапом является составление искового заявления в суд о признании договора недействительным.После того как вы выиграли суд (договор признан недействительным), на основании решения суда необходимо написать письменное обращение в Бюро кредитных историй с просьбой удалить данную запись с кредитной истории. И теперь вы чисты.
12.11.2021 15:48:06 1.Зверніться в організацію, яка Вам телефонує з вимогою надати засвідчену копію укладеного договору та вимагайте скасування неправомірно нарахованої заборгованості. 2.Зверніться до правоохоронних органів із заявою про вчинення шахрайства, яке полягає у оформленні кредиту. 3.Зверніться зі скаргою про укладення сторонньою особою договору онлайн-кредиту на Ваше ім’я з використанням підроблених документів до Національного банку України – він тоді проведе перевірку організації. 4.Якщо це не дало результату, подайте до суду позовну заяву про визнання недійсним кредитного договору. Після того, як буде доведено факт шахрайства чи визнано кредитний договір недійсним, зверніться до Українського бюро кредитних історій з вимогою вилучити запис про незаконний кредит з Вашої кредитної історії. Також перевірити інформацію щодо кредитної заборгованості можна на вебсайті Українського бюро кредитних історій (https://www.ubki.ua)
15.11.2021 21:31:35 1.Письменно обратитесь в банк с требованием предоставить вам заверенную копию кредитного договора и копии документов, подтверждающих, что кредит оформили именно вы. В письме укажите, что кредит вы не оформляли, денег не получали, и долг не признаёте. 2.Записывайте разговоры с сотрудниками банка на программу-диктофон в телефоне. Записи пригодятся для доказывания противоправных действия банка в отношении вас. 3.Подайте заявление в полицию о совершении в отношении вас преступления: мошенничества, заключающегося в оформлении на вас кредита. 4.Сообщите о оформлении на вас кредита в Департамент киберполиции Национальной полиции Украины. 5.Подайте жалобу на действия банка в Национальный банк Украины. Требуйте провести проверку законности деятельности банка. Подать жалобу можно письменно, либо позвонив на «горячую линию» Нацбанка (номер телефона есть на сайте Нацбанка).Но лучше письменно. 6.Обращайтесь в суд с иском о признании кредитного договора недействительным, так как кредит вы не брали.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаНові можливості в додатку КОНСУЛЬТАНТ від monobank
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ "MEET UP: 2024". Як це було?
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470