image

Что делать если на мое имя взяли кредит ?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 58 17.11.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер. Мне звонят работники онлайн банка и говорят что на мое имя взят кредит на 5000 гривен. Я этот кредит точно не брала.Проценты растут и долг тоже. Что делать? Отдавать деньги или судиться?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

10.11.2021 19:21:38 Доброго Дня Щодо вашого питання відбулось шахрайство з вашими даними тому рекомендую вам звернутися до поліції з відомою вам інформацією про фін установу та інформацією наявною у вас про кредит форма звернення https://www.npu.gov.ua/podati-zvernennya.html також зберігайте докази а саме телефоні розмови, документуйте наявні у вас документи, зазвичай дана схема з кредитами практикується у людей в яких наявні ваші персональні дані а саме паспортні та код, частіше за все це могла проходити співбесіда онлайн де вас попросили сфотографуватися з паспортом і кодом, або від заповнення онлайн анкет. Також інформую, що у разі проведення оплат за кредитом, зазначені особи будуть вважати, що ви погодились з наявним боргов та його визнанням, після проведеного рослідування поліції, у вас буде можливість визнавати договір недійсним у судовому порядку.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

10.11.2021 23:04:27 Добрый вечер. План действий: Запросить документы (копия договора и т.д.) в МФО, а также уведомить, что это не вы брали заём, и деньги не получали. Написать заявление в полицию. В заявление следует указать, что без Вашего ведома на Ваше имя, мошенническими действиями был взят кредит (квалификация – ст. 190 КК Украины). Важно, чтобы ведомости по поводу данного криминального нарушения были внесены в ЕРДР. Подтверждением будет выписка с ЕРДР. Далее необходимо собрать все доказательства, которые будут подтверждать, что кредит брали не Вы. И заключительным этапом является составление искового заявления в суд о признании договора недействительным. После того как Вы выиграли суд (договор признан недействительным), на основании решения суда необходимо написать письменное обращение в Бюро кредитных историй с просьбой удалить данную запись с кредитной истории. Не вздумайте платить мошенникам. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

10.11.2021 23:56:53 Запросить документы (копия договора и т.д.) в МФО, а также уведомить, что это не вы брали заём, и деньги не получали. Написать заявление в полицию. В заявление следует указать, что без вашего ведома на ваше имя, мошенническими действиями был взят кредит (квалификация – ст. 190 КК Украины). Важно, чтобы ведомости по поводу данного криминального нарушения были внесены в ЕРДР. Подтверждением будет выписка с ЕРДР. Далее необходимо собрать все доказательства, которые будут подтверждать, что кредит брали не вы.И заключительным этапом является составление искового заявления в суд о признании договора недействительным.После того как вы выиграли суд (договор признан недействительным), на основании решения суда необходимо написать письменное обращение в Бюро кредитных историй с просьбой удалить данную запись с кредитной истории. И теперь вы чисты.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

12.11.2021 15:48:06 1.Зверніться в організацію, яка Вам телефонує з вимогою надати засвідчену копію укладеного договору та вимагайте скасування неправомірно нарахованої заборгованості. 2.Зверніться до правоохоронних органів із заявою про вчинення шахрайства, яке полягає у оформленні кредиту. 3.Зверніться зі скаргою про укладення сторонньою особою договору онлайн-кредиту на Ваше ім’я з використанням підроблених документів до Національного банку України – він тоді проведе перевірку організації. 4.Якщо це не дало результату, подайте до суду позовну заяву про визнання недійсним кредитного договору. Після того, як буде доведено факт шахрайства чи визнано кредитний договір недійсним, зверніться до Українського бюро кредитних історій з вимогою вилучити запис про незаконний кредит з Вашої кредитної історії. Також перевірити інформацію щодо кредитної заборгованості можна на вебсайті Українського бюро кредитних історій (https://www.ubki.ua)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область

15.11.2021 21:31:35 1.Письменно обратитесь в банк с требованием предоставить вам заверенную копию кредитного договора и копии документов, подтверждающих, что кредит оформили именно вы. В письме укажите, что кредит вы не оформляли, денег не получали, и долг не признаёте. 2.Записывайте разговоры с сотрудниками банка на программу-диктофон в телефоне. Записи пригодятся для доказывания противоправных действия банка в отношении вас. 3.Подайте заявление в полицию о совершении в отношении вас преступления: мошенничества, заключающегося в оформлении на вас кредита. 4.Сообщите о оформлении на вас кредита в Департамент киберполиции Национальной полиции Украины. 5.Подайте жалобу на действия банка в Национальный банк Украины. Требуйте провести проверку законности деятельности банка. Подать жалобу можно письменно, либо позвонив на «горячую линию» Нацбанка (номер телефона есть на сайте Нацбанка).Но лучше письменно. 6.Обращайтесь в суд с иском о признании кредитного договора недействительным, так как кредит вы не брали.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу