image

Что делать, когда человек уклоняется от развода?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 20 23.10.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день, мы в браке уже 3 года,совместных детей у нас нет. Я подал на развод из-за того, что у нас другие интересы, планы на жизнь, моя бывшая супруга не приходит на развод, всячески пытается меня избегать. Как мне добиться развода?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

16.10.2021 15:27:38 Розлучення відбувається шляхом подання до суду позову про розірвання шлюбу. При декількох неявках відповідача до залу судових засідань без поважних причин, відбудеться розірвання шлюбу, шляхом винесення рішення.При подачі відподачем заяви про бажання примирення, надається час однак не більше ніж пів року. Потім знову поновлюється судовий процес і якщо не відбулося примирення, знову ж таки виноситься рішення про розірвання шлюбу.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

16.10.2021 18:03:13 Добрый вечер. Две неявки вашей супруги в суд, при надлежащем её уведомлении, суд примет заочное решение. И всё. Заставить проживать вас совместно и быть в браке суд не может. Просто если она не является, это будет дольше по времени, но реально. Если вы пытаетесь развестись через ЗАГС, то стоит обратиться в суд с иском о расторжении брака.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №180 Юрист Україна / Київ

16.10.2021 21:27:03 Здравствуйте! Т.к. у вас нет совместных детей,можно расторгнуть брак через органы РАГС. Но необходимо согласие обоих. Если согласия нет - только в судебном порядке. Если уже подали в суд, то рано или поздно решение Вы получите. При этом то, что супруга в суд не является это просто может затянуть процес, но результат все равно будет один - брак расторгнут. Здесь самое главное заключается в том, что суд может постановить решение без присутствия ответчика (Вашей супруги), но для этого у суда должны быть саедения о том, что ей вручена повестка и она знает о времени и месте слушания дела. Очень часто у судов дтаких сведений нет, т.к. они не отправляют повесток из-за отсутствия финансирования. Выход: если Вы придетте в суд на заседание и суд будут откладывать из-за неявки супруги, предложите вариат отправки повестки Вами самостоятельно. Как правило суды это приветствуют. Надеюсь консультация будет Вам полезной. Все Вам добогого! Будут вопросы - обращайтесь через сайт

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №173 Юрист Україна / Київ

17.10.2021 19:59:03 У порядку позовного провадження судами загальної юрисдикції (за зареєстрованим місцем проживання/перебування позивача або за домовленістю за місцем проживання/перебування позивача/відповідача) розглядаються справи про розірвання шлюбу у випадках, коли один з подружжя заперечує проти розірвання шлюбу або ухиляється від подання спільної заяви подружжя до органу реєстрації актів цивільного стану чи суду. У справі про розірвання шлюбу суд може зупинити розгляд справи і призначити подружжю строк для примирення, який не може перевищувати шести місяців (ч.7ст 240 ЦПКУкраїни).Неявка відповідача на шлюборозлучний процес не стане перешкодою позивачу в отриманні розлучення – через два відкладених засідання суд винесе рішення та оформить розлучення без присутності одного з подружжя.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

18.10.2021 08:42:46 Доброе утро. Противник развода может вообще не явиться на слушание, но заседание состоится в любом случае и, в конце концов, состоится расторжение барка. Поскольку у Вас нет детей, это в рази облегчает ситуацию. Не волнуйтесь ходите на процессы и Вас разведут даже без присутствия Вашей жены. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу