Договір поворотної фінансової допомоги, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Договір поворотної фінансової допомоги

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 7 24.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. Хочемо позичити кошти з тов на фоп, а потім зарахувати повернення за допомогою виконаних робіт, чи можна таке зробити? Як краще оформити договір про поворотну фінансову допомогу? Є страх що потім фоп може відмовитись і віддавати кошти і виконувати роботи на ту суму. Чи можна в такому випадку завірити договір нотаріально, щоб потім якщо справа дійде до суду бути у виграшній позиції? Дякую!”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #142

Доброго дня. В даному випадку Ви можете укласти договір позики (поворотної фінансової допомоги), де прописати строк повернення коштів та відповідальність за порушення умов договору. Договір позики не передбачає обов'язкового нотаріального посвідчення, проте, це можна зробити за домовленістю сторін або на вимогу однієї із сторін, та окремо договір виконання робіт, де можна передбачити умови оплати робіт після фактичного їх виконання. Або ж укласти тільки договір виконання робіт, де передбачити 100% передплату. Зарахування повернення суми позики за допомогою виконаних робіт не передбачено чинним законодавством. Додатково раджу отримати консультацію бухгалтера. Бажаю Вам успіху!

 

Консультант #71

Доброго дня. Я рекомендую вам укласти договір позики, передбачений статтею 1046 Цивільного кодексу України. Договір укладається в письмовій формі, підписується та скріплюється печатками кожної із сторін договору, - цим фактом вже підтверджується виникнення зобов'язання з майбутнього повернення суми позики. У договорі визначте строк, на який надається позика, та визначте день повернення позики. На підтвердження фактичного передання суми позики складіть розписку, у якій має бути чітко зафіксоване, яка сума передана. Письмового договору і розписки цілком вистачить на випадок виникнення проблем. Нотаріальна форма договору тут не потрібна. По-перше, договір позики не обов'язково укладати у нотаріальній формі. По-друге, нотаріальна форма ніяк не впливатиме на виграшність вашої позиції в суді. Щоб виграти суд достатньо мати договір на підтвердження існування договірних відносин та виникнення зобов'язання з повернення позики, та розписки, які підтвердить, що позика була отримана.

 

Консультант #136

ФОП може отримати кошти за Договором позики, договором поворотної фінансової допомоги. Прописати в договорі про виконання робіт в замін на повернення коштів не правильно. Треба укласти, окрім позики чи поворотної допомоги окремо договір на виконання робіт між ТОВ і ФОП. А коли роботи будуть виконані, між сторонами буде підписано акт виконання робіт. У ТОВ виникне кредиторська заборгованість перед ФОП, а у ФОП виникне кредиторська заборгованість перед ТОВ за Договором позики чи поворотної фінансової допомоги. Зустрічні однорідні грощові вимови між ТОВ і ФОП можна зарахувати відповідно до заяви однієї із сторін згідно вимог цивільного кодексу України.

 

Консультант #107

договір поворотної фінансової допомоги є одним із різновидів договору позики, у разі якого позичальник отримує від позикодавця кошти, зобов’язуючись при цьому повернути таку ж суму коштів. Законом не передбачено обов'язкового нотаріального посвідчення, проте таке посвідчення може бути здійснене за бажанням сторін. У разі нотаріального посвідчення правочину при подальшому неповерненні коштів позичальником можливо вчинення виконавчого напису, що є несудовою формою захисту інтересів кредиторів за безспірними зобов'язаннями, підтвердженими документами, що не викликають жодних сумнівів з точки зору їх достовірності, тому так, краще нотаріально завірити

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

BASE (Базова) 0
image

Бертнік Яна Павлівна

Юрист Україна, Київ
і

Найкраща відповідь

18.02.2021 16:39:05 Доброго дня. В даному випадку Ви можете укласти договір позики (поворотної фінансової допомоги), де прописати строк повернення коштів та відповідальність за порушення умов договору. Договір позики не передбачає обов'язкового нотаріального посвідчення, проте, це можна зробити за домовленістю сторін або на вимогу однієї із сторін, та окремо договір виконання робіт, де можна передбачити умови оплати робіт після фактичного їх виконання. Або ж укласти тільки договір виконання робіт, де передбачити 100% передплату. Зарахування повернення суми позики за допомогою виконаних робіт не передбачено чинним законодавством. Додатково раджу отримати консультацію бухгалтера. Бажаю Вам успіху!

18.02.2021 17:55:04 Доброго дня. Я рекомендую вам укласти договір позики, передбачений статтею 1046 Цивільного кодексу України. Договір укладається в письмовій формі, підписується та скріплюється печатками кожної із сторін договору, - цим фактом вже підтверджується виникнення зобов'язання з майбутнього повернення суми позики. У договорі визначте строк, на який надається позика, та визначте день повернення позики. На підтвердження фактичного передання суми позики складіть розписку, у якій має бути чітко зафіксоване, яка сума передана. Письмового договору і розписки цілком вистачить на випадок виникнення проблем. Нотаріальна форма договору тут не потрібна. По-перше, договір позики не обов'язково укладати у нотаріальній формі. По-друге, нотаріальна форма ніяк не впливатиме на виграшність вашої позиції в суді. Щоб виграти суд достатньо мати договір на підтвердження існування договірних відносин та виникнення зобов'язання з повернення позики, та розписки, які підтвердить, що позика була отримана.

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

18.02.2021 17:55:12 ФОП може отримати кошти за Договором позики, договором поворотної фінансової допомоги. Прописати в договорі про виконання робіт в замін на повернення коштів не правильно. Треба укласти, окрім позики чи поворотної допомоги окремо договір на виконання робіт між ТОВ і ФОП. А коли роботи будуть виконані, між сторонами буде підписано акт виконання робіт. У ТОВ виникне кредиторська заборгованість перед ФОП, а у ФОП виникне кредиторська заборгованість перед ТОВ за Договором позики чи поворотної фінансової допомоги. Зустрічні однорідні грощові вимови між ТОВ і ФОП можна зарахувати відповідно до заяви однієї із сторін згідно вимог цивільного кодексу України.

BASE (Базова) 0
image

Фрейдун Ольга Михайлівна

Юрист Україна, Київ
і

19.02.2021 22:10:07 договір поворотної фінансової допомоги є одним із різновидів договору позики, у разі якого позичальник отримує від позикодавця кошти, зобов’язуючись при цьому повернути таку ж суму коштів. Законом не передбачено обов'язкового нотаріального посвідчення, проте таке посвідчення може бути здійснене за бажанням сторін. У разі нотаріального посвідчення правочину при подальшому неповерненні коштів позичальником можливо вчинення виконавчого напису, що є несудовою формою захисту інтересів кредиторів за безспірними зобов'язаннями, підтвердженими документами, що не викликають жодних сумнівів з точки зору їх достовірності, тому так, краще нотаріально завірити

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Нотаріус, спадщина

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  ВЛК придатність відстрочка чи не придатність

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Консультації

  Новий законопроект звільнення контрактника

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Освітнє питання 2

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1166
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №978
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу