image

Долг по квартире,как причина не выезда из страны.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 14 19.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день ,могут ли не выпустить из Украины отца 4ых детей,если есть долг по квартире в размере 14000грн,есть судебное впровадження.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
16.04.2022 16:55:00
Доброго дня. Наявність судового провадження в суді не є підставою для заборони виїзду за кордон. Забороною для виїзду за кордон є ймовірно в вашому випадку може бути лише вмотивована ухвала суду. Проте суди при розгдяді такої категорія справ як правило не ухвалюють таких ухвал про заборону. Тому, з зазначених Вами причин, батька випустять за межі України.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

13.04.2022 13:55:55 Добрый день. В мирное время да, это весомая причина, на данном этапе на Ваш долг должны закрыть глаза. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.04.2022 15:19:33 Доброго Дня. Ні борги по комунальних чи виконавчих провадженнях не є підставою, що обмежують виїзд за кордон. Зазначу більше на даний час ні судові ні виконавчі реєстри не працюють, тому не варто турбуватися за зазначене вами у питанні. Щодо порядку виїзду то ви зможете виїхати на підставі - на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років. https://dpsu.gov.ua/ua/news/uryad-vnis-zmini-do-pravil-peretinannya-derzhavnogo-kordonu-gromadyanami-ukraini/ Тобто, на кордоні вам достатньо пред'явити 3 свідоцтва про народження неповнолітніх дітей де ви зазначені у графі БАТЬКО ДИТИНИ - Батьком дітей

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

13.04.2022 15:27:54 Добрий день. Якщо провадження лише в суді, на стадії розгляду, випустять. Однак, якщо рішення суду вже набрало законної сили і перебуває на стадії виконавчого провадження і судом за поданням державного/приватного виконавця Вас обмежено у праві виїзду за кордон, тоді звичайно Вас з країни не випустять.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

13.04.2022 17:07:27 Запрет выезда из Украины за долги может быть установлен только судом. Работает это так: 1.Проходит суд, который принимает решение о взыскании долга с человека; 2.Коммунальное предприятие, которому должны денег, получает в суде исполнительный документ и предъявляет его на исполнение частному исполнителю либо в государственную исполнительную службу; 3.Частный/государственный исполнитель пытается взыскать долг за счет удержания с доходов (зарплаты) должника, также продажи имущества должника; 4.При отсутствии у должника дохода и имущества, исполнитель имеет право обратиться в суд и просить суд запретить должнику выезд из Украины, пока должник не оплатит весь долг. Чтобы суд запретил выезд должнику, исполнитель должен предоставить судье доказательства, что должник намеренно уклоняется от выполнения решения суда. Таких доказательств у исполнителя чаще всего нет, и суд отказывает ему в запрете должнику выезжать из Украины. На этапе судебного рассмотрения запрета на выезд не будет.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

13.04.2022 18:26:46 Здравствуйте. Если суд.решение подано в исполнительную службу, главное чтобы она не ограничила через суд право на выезд за границу, но за такую сумму вероятнее всего, что никто не с этим вопросом не заморачивался. На практике суды отказывали в ограничении выезда и на многотысячные суммы, считая это не достаточным для принятие меры об ограничении выезда. Советую Вам предварительно по тел.горячей линии погранслужбы (область, в которой будете осуществлять переход или выезд) обезличено проконсультироваться по поводу пересечения границы и заодно просить как в нынешних условиях выяснить не ли ограничение на выезд за границу по решению суда (буквально так)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу