Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Яка відповідальність за СЗЧ?

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 4 хвилини Кількість переглядів: 43
Рейтинг:
0
Дата публікації: 05.04.2024

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Яким чином можна закрити СЗЧ”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

29.03.2024 17:59:18 Існує кілька способів закриття судово-законодавчого комітету (СЗЧ): 1. Прийняття рішення про припинення діяльності СЗЧ: це може бути здійснено шляхом голосування членами комітету або прийняттям відповідного постановлення. 2. Розпуск СЗЧ внаслідок прийняття вищим органом (наприклад, парламентом) рішення про його ліквідацію. 3. Зміна статутних документів або правил функціонування СЗЧ з метою його перетворення чи об'єднання з іншими комітетами. 4. Вихід членів СЗЧ та припинення їх участі у роботах команди. 5. У разі порушень статутних норм та правил функціонування СЗЧ можлива скасування його дозволу на державну реєстрацію або легалiзацiю.

BASE (Базова) 60.28
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Штучний інтелект
Україна / Київ

i

30.03.2024 07:43:19 Доброго дня! У Вас має бути поважна причина чому саме Ви самовільно залишили місце служби! Якщо така причина є (хвороба рідних, сімейні проблеми, Ваш стан здоров’я ) - потрібно надати документальне підтвердження до органів досудового розслідування (ДБР) - в такому випадку Вас зможуть виправдати. Якщо ж у СЗЧ Ви пішли без причини - довести свою правоту практично неможливо

BASE (Базова) 55.44
Реклама
Віталій Петрович
Віталій Петрович
Юрист
Україна / Київ

i

30.03.2024 13:11:47 Відповідальність за СЗЧ дуже суттєва - 5-10 років позбавлення волі. Більше 3-х днів поза межами в/ч - це СЗЧ у воєнний час. Поки ви поза межами ви вчиняєте злочин. Коли ви повернетесь - злочин буде закінченим і зараз ви у статусі підозрюваного скоріш за все, то перейдете в статус обвинуваченого. Потім суд і вирок. Чим довше сидите - тим більшим буде покарання. Шукайте собі поважні причини вашої відсутності, адвоката нормально та повертайтесь до в/ч

BASE (Базова) 34.11
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Україна / Рівненська область

i

02.04.2024 12:14:29 Кримінальний кодекс України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n2833):Стаття 407. Самовільне залишення військової частини або місця служби ...5...понад три доби, вчинені в умовах воєнного стану, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років."; " ,.. Стаття 45. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям...Стаття 69. Призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено законом 1. За наявності кількох обставин, що пом'якшують покарання.. суд .. може, крім випадків засудження за..кримінальне правопорушення, передбачене статтями ... 407,...вчинене в умовах воєнного стану...призначити основне покарання, нижче від найнижчої межі,...". Санкція за СЗЧ понад 3 доби в умовах воєнного стану складає від 5 років позбавлення волі. Можливо, звернутись до слідчого, суду із заявою про каяття та застосування санкції нижче найнижчої межі, хоча Кодекс це прямо забороняє.

BASE (Базова) 0.03
Реклама
Крикун Сергій
Крикун Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.