Изменить целевое назначение нежилого помещения
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Нужно изменить целевое назначение нежилого помещения на жилое. Какие нужны документы. Нужно ли участие владельца помещения? Можно ли это сделать по доверенности от владельца?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
19.04.2023 12:43:27 Відповідь залежить від того яке це приміщення. Не можна змінити цільове призначення підвалів та цокільних поверхів, відповідно до діючих ДБН. Так, можна такі дії вчиняти довіреній особі.
19.04.2023 14:18:21 Доброго дня, для того щоб перевести із нежитлового приміщення в житлове, потрібно звернутися до ЦНАПу, із наступним переліком документів: 1) Заява, яка оформлюється в ЦНАП 2)копію паспорта та реєстраційного номеру облікової картки платника податків; 3) копію документів, що підтверджують право власності; 4) копію технічного паспорта; для багатоповерхових будинків - поверховий план; 5) проектну документацію (якщо планується зміна конфігурації приміщення); 6) фотографії помешкання; Орієнтовний строк розгляду заявки становить 1-2 місяці залежно від регіону.
19.04.2023 16:21:42 Питання врегульовано ст. 319 Цивільного кодексу України, ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" та ДБН В.2.2-15:2019 "Житлові будинки. Основні положення". Прийняття рішення щодо надання дозволу наразі належить до компетенції органів місцевого самоврядування. Для одержання дозволу на переведення нежитлових приміщень у категорію житлових, замовник подає до Центру надання адміністративних послуг на ім'я відповідного органу місцевого самоврядування заяву про надання дозволу на переведення. В заяві вказуються реквізити юридичної чи/або фізичної особи власника приміщення, місцезнаходження нежитлового приміщення. До заяви додаються перелік документів визначений органом місцевого самоврядування.
19.04.2023 22:08:51 Необхідно: Проведення технічної інвентаризації будівлі. Оформлення технічного паспорта на приміщення. Реалізація узгодження цільового призначення об'єкта нерухомості, що здійснюється в місцевих органах самоврядування. Легалізація права власності на приміщення в уповноважених органах. До органів в сфері архітектури та містобудування потрібно подати наступний перелік документів: Заява встановленого зразка. Технічний паспорт на приміщення (будівлю). Фотографічну фіксацію об'єкта нерухомості. Документи, що засвідчують право власності на будівлю. Документ, що засвідчує особу громадянина України. Ідентифікаційний номер платника податків. Інформацію про легалізацію об'єкта нерухомості.
20.04.2023 15:14:39 Доброго дня. Так можна зробити по довіреності власника. Вам потрібно З правом власноті та тахнічним паспортом приміщення звернутися в БТЇ і написати відповідну заяву, про зміну цільового призначення приміщення.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717