image

Как бесплатно получить землю?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 25 18.05.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день, по закону я знаю что каждый может получить до 2 га земли. Я хочу получить. Куда обращаться? Какие документы надо? Какая процедура? Сколько длится процесс? Где я могу получить эту землю?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
15.05.2021 09:00:38
Земельный участок можно получить в любой области Украины. Для получения информации о свободных земельных участках обратитесь в городской совет либо воспользуйтесь Публичной кадастровой картой. Процедура получения земельного участка начинается с подачи в городской совет ходатайства, оформленного в соответствии с частью 6 статьи 118 Земельного кодекса Украины. Далее заключайте договор с землеустроительной организацией на разработку проекта землеустройства по отводу земельного участка. Письменно уведомляете городской совет о заказе проекта землеустройства. Готовый проект землеустройства подаёте на согласование в городской совет. Городской совет утверждает проект и принимает решение о передаче земельного участка вам в собственность. Вы регистрируете право собственности на земельный участок (у регистратора городского совета, либо у нотариуса). Стоимость регистрации права собственности - 210 гривен. Минимальный срок получения земельного участка - 6 месяцев.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

12.05.2021 18:47:16 Доброго дня, так, кожен громадянин нашої держави має право на безкоштовну приватизацію земель сільськогосподарського призначення площею до 2 га, для ведення садівництва до 0,12 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку - залежно від місця - від 0,10 до 0,25 га, для індивідуального дачного будівництва - до 0,10 га, для будівництва гаражу - до 0,01 га. Залежно від типу землі звертатися потрібно або до місцевої ради або до районної державної адміністрації або до управління держгеокадастру. У випадку відмови ви можете оскаржити таке рішення до суду.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

12.05.2021 19:01:14 Доброго дня! Необхідно: 1) визначитись із цільовим призначенням земельної ділянки; 2) знайти земельну ділянку; 3) подати заяву про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою. У заяві необхідно зазначити дані заявника, інформацію про цільове призначення земельної ділянки, її орієнтовні розміри, додати копії документів, що посвідчують особу заявника та графічні матеріали, на яких буде відображено місце та форма земельної ділянки; 4) розробити, погодити та затвердити проект землеустрою; 5) реєстрація земельну ділянку в Державному земельному кадастрі. Для цього треба звернутися до державного кадастрового реєстратора; 6) зареєструвати право власності на земельну ділянку - необхідно подати заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень. Звернутися у ЦНАП. До заяви необхідно додати копії документів, що посвідчують особу заявника (паспорт і код) витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, засвідчену копію рішення про безоплатну передачу земельної ділянки. Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

12.05.2021 20:05:52 Ч. 1 ст. 121 ЗКУ определяет ограничения (нормы) максимальных размеров земельных участков, которые граждане Украины имеют право на бесплатную передачу им из земель государственной или коммунальной собственности:для ведения фермерского хозяйствадля ведения личного сельского хозяйства - не более 2,0 га; для ведения садоводства - не более 0,12 га; для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений (приусадебный участок) в селах - не более 0,25 га, в поселках - не более 0,15 га, в городах - не более 0,10 га; для индивидуального дачного строительства - не более 0,10 га; для строительства индивидуальных гаражей - не более 0,01 га.для ведения личного сельского хозяйства - не более 2,0 га;для ведения садоводства - не более 0,12 га; для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений (приусадебный участок) в селах - не более 0,25 га, в поселках - не более 0,15 га, в городах - не более 0,10 га; Обратитесь с ходатайством городскую раду.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу