image

Как мне возобновить родительские права?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 194 14.02.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я развёлся 5 лет назад, тогда я пил и мне было все равно на всё. Моя бывшая жена лишила меня родительских прав. Сейчас я бросил пить, веду активный и здоровый образ жизни, в соответсвии хочу возобновить родительские права. Это возможно? Какие документы нужны?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

07.02.2022 16:22:12 Процесс возобновления родительских прав возможен исключительно через судебный порядок. Чтобы начать судебный процесс Вам, нужно подать судебный иск с требованием их восстановления. Суд рассматривает этот иск и удовлетворяет только после того, как удостоверится в кардинальных позитивных изменениях в поведении истца, прекращении действия обстоятельств, из-за которых истец был лишен родительских прав, а также в том, что после восстановления родительских прав истца не будут нарушены интересы ребенка. Нужно указать на условия, когда восстановить родительские права истца не представляется возможным: ребенок уже кем-то усыновлен и этот факт никем не оспорен и не отменен на момент подачи иска и его рассмотрения судом; ребенку к моменту рассмотрения дела 18 лет уже исполнилось. Суд также заслушивает мнение того родителя, с которым проживает ребенок, если он не лишен родительских прав тоже. Если изменения настолько радикальны, суд может принять положительное решение.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

08.02.2022 16:10:52 Позбавлення батьківських прав має безстроковий характер. Чинним законодавством визначена можливість поновлення батьківських прав. Оскільки позбавити батьківських прав може лише суд, тому поновлення батьківських прав можливо тільки в судовому порядку. Відповідно до положень частини першої статті 169 СК України право на звернення до суду з позовом про поновлення батьківських прав мають мати, батько, що позбавлені батьківських прав особисто.До матеріалів справи долучаються: рішення суду про позбавлення батьківських прав; акти обстеження умов проживання батьків; характеристики як за місцем роботи, так і за місцем проживання; довідка лікаря, що позивач пройшов курс лікування від алкогольної залежності, психічно здоровий, тощо; інші докази, що засвідчують виправлення позивача чи інші умови, за яких було позбавлено батьківських прав; висновок органу опіки та піклування щодо можливості поновлення позивачів у батьківських правах.Позовна заява подається до суду в загальн порядку

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

12.02.2022 17:58:36 Если Ваш ребенок на данный момент не усыновлен другим мужчиной (в таком случае сначала нужно отменять усыновление), то да, это возможно. Для восстановления родительских прав необходимо подать исковое заявление в суд к которому следует приложить следующие документы: решение суда о лишении родительских прав; акт обследования условий Вашего проживания; характеристики как по месту работы, так и по месту жительства; справка врача, что Вы прошел курс лечения от алкогольной зависимости, психически здоровый и т.д.; другие доказательства, подтверждающие Ваше исправления или другие условия, при которых лишили родительских прав; заключение службы о делах детей о возможности возобновления истцов в родительских правах. А так же документы удостоверяющие Вашу личность и ребенка. Документы подаются в 2-х экземплярах по месту жительства ответчика, то есть Вашей бывшей жены.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №217 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу