image

Как получить наследство?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 56 17.06.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте, я живу в Испании и в Украине у меня умерла бабушка. Как мне получить наследство? В Украину приехать не могу. Куда стоит обратиться и какие документы нужны?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

10.06.2021 19:40:09 Начинаем с оформления доверенности на украинского представителя. Составление у нотариуса заявления. Если наследник пребывает за пределами Украины, этот документ нужно заверить у иностранного нотариуса. Подготовка всех имеющихся документов. В этот список входят документы, подтверждающие родственную связь, а также:Документ, подтверждающий личность наследника (паспорт); ИНН наследника. В случае с нерезидентом-наследником, ИНН придется получить дополнительно; Свидетельство о смерти завещателя; Завещание. После того, как мы собрали все имеющиеся у нас документы, мы предоставляем их нотариусу вместе с имеющейся доверенностью. На основании этих документов нотариус открывает наследственное дело и выдает Выписку о регистрации такого дела. Желаю удачи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

11.06.2021 03:14:47 Добрый день! В случае, если Вы находитесь не на территории Украины, для старта процесса получения наследства, Вам придется сначала оформить правильно составленную доверенность на представителя в Украине, который сможет от Вашего имени законно вступить в наследство. После этого нужно будет получить оригиналы, копии и дубликаты необходимых документов для процедуры вступления в наследство (документы, подтверждающие родственную связь; документ, подтверждающий личность наследника (паспорт); инн наследника; свидетельство о смерти завещателя; завещание). Потом необходимо будет составить у нотариуса заявление (если наследник пребывает за пределами Украины, этот документ нужно заверить у иностранного нотариуса). Получить ИНН (при необходимости) и восстановить утерянные документы (при необходимости). Осуществить оплату налога за наследство (если Вы являетесь нерезидентом). Не забывайте, что срок для вступления в наследство составляет 6 месяцев. Спасибо!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

14.06.2021 18:35:20 Процес спадкування можна умовно поділити на два етапи: перший – прийняття спадщини, другий – оформлення права власності на спадкове майно. Щодо першого етапу є часові рамки в шість місяців, щодо другого етапу – оформлення спадщини, спадкоємець не обмежений в часі. Якщо ви не можете прибути особисто, то є вихід - довірена особа (представник), що перебуває в Україні і діє на основі отриманої від спадкоємця довіреності. Проте вам доведеться самостійно скласти заяву про прийняття спадщини, завірити та направити її до нотаріуса за місцем знаходження майна або останнього місця реєстрації вашоі бабусі. Вам слід звернутися до консульства України в королівстві Іспанія. Порядок спадкування резидентів та нерезидентів України не відрізняється, проте є свої особливості, якщо звісно ви громадянин Іспанії

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу