КАК ПОЛУЧИТЬ СВИДЕТЕЛЬСТВО НА ТОРГОВУЮ МАРКУ? ✅ 563 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Как получить свидетельство на торговую марку?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 22 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствйте. Я открываю магазин и хочу оформить торговую марку. Какие существуют особенности? Какие документы нужны? Сколько времени занимает оформление торговой марки? Спасибо за ответ!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
11.08.2021 01:22:06
Для получения свидетельства подается заявка в Укрпатент.Заявка должна касаться одного знака. Если заявитель просит охрану цвета или соединения цветов как отличительного признака своего знака, то он обязан: — заявить об этом и указать в заявке цвет или соединение цветов, охрану которых он просит; — подать в заявке цветные изображения указанного знака. За подачу заявки уплачивается сбор. Документ об уплате сбора должен быть подан в Укрпатент вместе с заявкой либо в течение двух месяцев с даты подачи заявки. Заявитель имеет право отозвать заявку в любое время до даты уплаты государственной пошлины за выдачу свидетельства (ст. 11 Закона о знаках на товары).
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

11.08.2021 10:00:57 Реєструвати ТМ вам допоможе Укрпатент https://ukrpatent.org/uk/articles/signs проте вам необхідно зробити ряд дій а саме перевірити Бажану марку / знак скористайтесь https://profitmark.ua/uk; у Разі її оригінальності подаєте заявку, яка може подаватися у паперовій або електронній формі. Заявки в електронній формі подаються за умови ідентифікації заявника (представника у справах інтелектуальної власності чи іншої довіреної особи заявника) з використанням кваліфікованого електронного підпису. Заява про реєстрацію торговельної марки, у якій обов’язково зазначаються відомості про заявника та його адреса (бланк заяви); зображення торговельної марки, яка заявляється (вимоги до зображення); перелік товарів і послуг, для яких заявник просить зареєструвати торговельну марку, згрупованих за Міжнародною класифікацією товарів і послуг для реєстрації знаків (МКТП) (Рекомендації щодо складання переліку товарів і послуг). розрахунок плати здійснюється https://base.uipv.org/signs_calc/

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

15.08.2021 15:56:20 Регистрацию торговой марки осуществляет Государственное предприятие "Укрпатент". Для регистрации торговой марки в ГП "Укрпатент" подаются: заявление о регистрации торговой марки; изображение торговой марки; перечень товаров и услуг, для которых заявитель просит зарегистрировать торговую марку. Форма заявления на регистрацию торговой марки и инструкция по составлению перечня товаров и услуг выложены на сайте ГП "Укрпатент". Изображение торговой марки должно соответствовать требованиям: быть оформленным в виде фотокопии или печатного отпечатка размером 8 на 8 см.; если изображение торговой марки в черно-белом варианте - это изображение подается на регистрацию в 5 экземплярах; если цветное - в 10 экземплярах. Услуга по регистрации торговой марки является платной. Общий срок регистрации составляет - 14-18 месяцев; сокращенный срок - 4,5-5 месяцев. Регистрация в сокращенный срок стоит дороже.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

17.08.2021 09:02:40 Добрый день. Для начала процедуры регистрации, нужно составить Заявку и подать ее в Укрпатент. Документы, которые необходимы: изображение торговой марки 8х8 см в электронном и печатном видах; перечень товаров, для которых предположена регистрация торговой марки; полное наименование заявителя или ФИО и место жительства для физического лица. После нужно оплатить государственный сбор в течении 2-х месяцев. Далее будут проведены формальная и квалификационная экспертизы, в результате которых Вам может быть выдано Свидетельство на знак для товаров и услуг, на которое тоже нужно будет оплатить государственный сбор в течении 3-х месяцев после решения экспертизы. Благодарю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу