image

Как растаможить машину?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 56 18.11.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я хочу купить машину на иностранных номерах. Для того чтобы ездить в ней на Украине, я должен растаможить авто. С чего нужно начать? Куда обращаться? Сколько это будет стоить?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
15.11.2021 09:36:55
Транспорт, привезенный из-за границы, подлежит обязательной растаможке в течение 24 часов. При пересечении границы Вы должны предоставить автомобиль для осмотра сотрудниками таможни, оформить декларацию и внести платежи. После проводится документальное оформление на пункте пропуска. После этого машину отправляют на таможню, близкую к Вашему месту регистрации. Транспортировка длится до 10дней. Необходимые документы: правоустанавливающий документ (договор купли-продажи, дарения); техпаспорт на машину; водительское удостоверение; справка о снятии ТС с регистрации в другой стране; страховой полис. Стоимость растаможки индивидуальна и зависит от года выпуска, объема и типа двигателя, стоимости машины. Обязательные платежи: таможенная пошлина 10% от цены машины; акцизный сбор от50 до100евро; НДС 20% от таможенной стоимости, акцизного сбора и таможенной пошлины; таможенное оформление; сбор в ПФУ 3-5%. Для просчета приблизительной стоимости воспользуйтесь калькулятором растаможки авто.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область

11.11.2021 21:06:34 Процес розмитнення автомобіля Купівля авто й оформлення документів за кордоном Надсилання фотографій документів митному брокеру в Україні – не обов’язково Перетин кордону Отримання сертифікату відповідності Розмитнення авто в Україні Постановка автомобіля на облік у сервісному центрі МВС калькулятор розмитнення https://calc.customs.gov.ua/ Процес розмитнення 1. Купівля авто й оформлення документів в іноземній країні До поїздки за кордон бажано домовитись із митним брокером, який буде займатись вашим питанням в Україні. Це спростить процес перетину кордону при поверненні назад. Вартість послуг брокера – приблизно від 300 до 600 доларів США у залежності від регіону. Документи, які необхідно взяти з собою: біометричний закордонний паспорт (якщо подорожуєте у країни ЄС / Шенгену). Якщо паспорт не біометричний – необхідно оформити візу; посвідчення водія; внутрішній паспорт і довідку про присвоєння РНОКПП (реєстраційного номера облікової картки платника податків).

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

11.11.2021 21:35:53 Перечень запрашиваемых таможенными органами бумаг:договора купли-продажи, дарения;техпаспорта на машину;водительского удостоверения;справки о снятии ТС с регистрации в другой стране;страхового полиса.Помимо основной документации, покупатель должен предъявить сертификат ЕВРО-5 или ЕВРО-6 для подтверждения соответствия экологическим стандартам.Для легализации иномарки необходимо внести в бюджет государства определенные суммы.Акцизный сбор. 50 евро должен заплатить владелец машины с объемом двиг. (бензин) до 3000 см3, 100 евро – за авто с бензиновым двиг. более 3000 см3. На дизельный транспорт распространяются ставки в 75 евро (до 3500 см3) и 150 евро (более 3500 см3). Также на данный показатель влияет возраст автомобиля. На электромоб. платеж не распространяется.Ввозная таможенная пошлина – 10 % от цены транспорта. Для электрокаров пошлина составляет 0 %.НДС. Здесь ставка фиксированная = 20% от суммы таможеннойстоимости авто, ввозной пошлины и акцизного сбора.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

16.11.2021 22:31:14 1.Оформить ввоз авто на таможне. Сделать это нужно в течение 10 дней после пересечения автомобилем украинской границы. Для оформления предоставьте таможенному органу: документ, подтверждающий стоимость авто; договор купли-продажи авто; техпаспорт на авто; документ, подтверждающий снятие машины с учёта в стране регистрации; документ подтверждающий экологический стандарт авто. После оформления таможня выдаст вам свидетельство о регистрации. 2.После регистрации на таможни обращаетесь в сервисный центр МВД, за постановкой авто на учёт, получением свидетельства на авто и украинских номерных знаков. Подаёте такие документы: свидетельство, выданное таможней; договор купли-продажи авто; сертификат соответствия конструкции; ваш ИНН и паспорт. Пригоняете авто к сервисному центру, при оформлении его должен будет осмотреть эксперт МВД. Стоимость растаможки зависит от даты выпуска авто, типа топлива, и объёма двигателя. Стоимость оформления в МВД зависит от цены автомобиля.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу