КАК СТАТЬ ПЛАТЕЛЬЩИКОМ НДС? ✅ 283 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Как стать плательщиком НДС?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 50 27.01.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Как подать заявление на НДС для ТОВ? Когда меня зарегистрируют плательщиком НДС? Куда подавать заявление с просьбой стать плательщиком?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
22.01.2021 18:25:34
Зарегистрировать ТОВ плательщиком НДС возможно при его создании, заполнив соответствующий раздел в регистрационной карточке. Если ТОВ уже создано, то для регистрации плательщиком НДС необходимо подать заполненную форму 1-ПДВ в тот орган налоговой инспекции, где ТОВ состоит на учете. Заявление о регистрации плательщиком НДС подается за 10 дней до начала следующего налогового периода. Срок регистрации плательщиком НДС - 3 дня со дня подачи заявления по форме 1-ПДВ. Рекомендую вам обратиться в налоговую по месту регистрации за консультацией по регистрации плательщиком НДС. Там вам помогут с заполнением заявления по форме 1-ПДВ и прочим вопросам, связанным с проведением регистрации.
BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

22.01.2021 20:50:39 Необходимо подготовить заявление по форме 1-НДС для контролирующего органа по месту регистрации либо лично либо почтой и обязательно в ней должны быть отметка юридическое лицо, налоговый номер, на наименование, причина регистрации плательщиком НДС. В случае добровольной регистрации такое заявление подаётся не позднее чем за 20 календарных дней до начала отчетного периода и будут иметь Право на налоговый кредит и составление налоговых накладных. При этом добровольная регистрация возможна если общая сумма облагаемых поставок товаров и услуг на протяжении последних 12 календарных месяцев совокупно превышает 1 миллион гривен без учета НДС. Регистрация плательщика подтверждается выпиской из реестра плательщиков налога на добавленную стоимость. Подача заявления в фискальную службу бесплатна

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

23.01.2021 20:05:29 Добрый день! Регистрация плательщиком НДС осуществляется по добровольному решению ООО или в случае обязательной регистрации согласно закона. В обоих случаях плательщик должен подать регистрационное заявление в контролирующий орган по своему местонахождению. Также ООО может заявить о своем желании добровольно зарегистрироваться как плательщик налога при государственной регистрации создания юридического лица. В случае отсутствия оснований для отказа в регистрации ООО как плательщика налога контролирующий орган обязан в течение 3 (трех) рабочих дней после поступления регистрационного заявления в контролирующий орган внести в реестр плательщиков налога запись о регистрации такого лица как плательщика налога. По запросу налогоплательщика контролирующий орган предоставляет бесплатно и безусловно в течение 2 (двух) рабочих дней, следующих за днем ​​получения такого запроса, выписку из реестра налогоплательщиков. Детальнее в ст. 183 Налогового кодекса Украины.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу