КАК УМЕНЬШИТЬ КРЕДИТ В ПРИВАТБАНКЕ? ✅ 284 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Как уменьшить кредит в ПриватБанке?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 72 27.01.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Слышал что карточный кредитный лимит можно не платить. Как не платить кредит или уменьшить сумму задолженности? Из-за того, что я не выплатил вовремя кредитный лимит, мне начали насчитывать пеню. Не хочу платить лишнее, готов погасить только тело долга.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
24.01.2021 19:11:58
Доброго дня. Є цілий ряд рішень Верховного Суду, що сплачується сума грошових коштів, що отримані стороною, але не кредитний ліміт. Є рішення Великої Палати Верховного Суду за 2019р. (актуальне і на даний час), що відсотки, штрафи, пені сплачуються по кредиту сплачуються лише в тому випадку, якщо є підпис позичальника про погодження (ознайомлення з ними). а не запис в заяві на видачу кредиту, що позичальник погодився з правилами та умовами кредитування. Як правило кредитний ліміт встановлює у нас ПриватБанк (і це рішення саме стосовно нього). Також є рішення Верховного Суду, що стягнення різного роду комісій також є неприпустимим. Але все це можна доказувати в суді, коли банк подасть позов про стягнення заборгованості. У разі подання позовів позичальниками про визнання кредитних договорів недійсними (неукладеними), як правило суди виносять рішення не на користь позичальників.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №61 Юрист Україна / Сумська область

22.01.2021 22:04:14 В соответствии с позицией судов, которая сформировалась в виду рассмотрения образцового дела, среднестатистический гражданин, соглашаясь на условия кредита не может эффективно реализовывать свои права быть информированным о условиях кредитования. Поэтому проценты и штрафные санкции взыскивать неправильно. Банк имеет Право на возврат заемных денег и процентов по договору займа. Это обусловлено статьями 625 и 1048 гражданского кодекса Украины. Уменьшить сумму задолженности возможно путём пересчета долга в банке, вам выдадут соответствующий документ, там будет ясно какие санкции к вам предприняты. Теперь вы понимаете что в праве требовать от вас банк

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

23.01.2021 19:49:16 Добрый день. Согласно Закона Украины "О потребительском кредитовании" в том случае, если Ваш кредит относится к перечню, указанному в ч. 2 ст. 3 закона, в случае просрочки в период с 01.03.2020 года по последний день карантина (в настоящий момент карантин продлен до 28.02.2021 года) Вы освобождаетесь от ответственности перед кредитором за такую просрочку, т.е. пеня не насчитывается. Для урегулирования вопроса по кредиту следует обратиться к кредитору и разобраться в законности насчитанной Вам пени. Для погашения остатка долга следует провести реструктуризацию задолженности, что подразумевает подписание письменного соглашения между Вами и кредитором с фиксацией суммы долга и графиком погашения. После полного погашения задолженности обязательно возьмите в банке справку об отсутствии задолженности. Желаю Вам успеха!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу