image

Как увеличить розмер алиментов?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 12 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я мать двоих детей, с мужем ми разошлись 3 года назад. На то время алиментов вполне хватало, но сейчас - нет. Дети пошли в школу и для их обеспечения нужно больше денег, когда я говорила это бывшему мужу, он ответил что я должна сама справляться. Как я могу увеличить размер алиментов? Сколько времени для этого нужно?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
17.08.2021 10:09:29
Необходимо написать и подать исковое заявление о перерасчёте и изменении суммы алиментов. Основаниями для изменения размера алиментов являются: изменение материального состояния; изменение семейного положения; ухудшение состояния здоровья; другие случаи. Доказательствами в данном случае будут: показания свидетелей; выводы экспертов; письменные, вещевые и электронные доказательства; соответствующие справки о доходах; факт ухудшения материального состояния или улучшения лица, которое выплачивает алименты.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

05.08.2021 22:18:01 Увеличить размер алиментов можно только через суд. Вам нужно документально потвердить доходы мужа и аргументировать в суде что Вам нужно больше денег. Время которое уйдет на рассмотрение дела спрогнозировать сложно. Иск подается без судебного сбора.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

05.08.2021 23:24:59 Ст. 192 Сімейного кодексу передбачає можливість зміни розміру аліментів за позовом одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення здоров’я одержувача аліментів та в інших випадках, передбачених кодексом. Для зміни розміру призначених аліментів зацікавленій стороні слід звернутися із відповідною заявою до суду, в якій навести підстави для відповідної зміни. При визначенні розміру аліментів суд враховує: стан здоров’я та матеріальне становище; стан здоров’я та матеріальне становище платника аліментів; наявність інших дітей; наявність на праві власності, майна та майнових прав, у тому числі рухомого та нерухомого майна, грошових коштів тощо. Доказами зміни матеріального стану платника та одержувача аліментів є довідки про доходи, договори, медичні довідки, висновки лікарів, витрати на утримання непрацездатних батьків та будь-які інші документи, які можуть підтверджувати зміни матеріального становища, його погіршення або покращення.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

14.08.2021 11:30:00 Алименты увеличиваются в случаях: 1.Вы стали больше тратить на детей, но ваша зарплата не выросла, или стала меньше; 2.Отец детей стал зарабатывать больше, и может платить повышенные алименты; 2.Вы или кто-либо из ваших детей болеете, и нуждаетесь в дополнительных деньгах на лечение. Так как не договорились с бывшим мужем - подавайте иск в суд об увеличении размера алиментов. Для обоснования иска вам потребуется подготовить доказательства, подтверждающие, что затраты на содержание детей увеличились, и алиментов не хватает. К таким доказательствам относятся: квитанции банка, показывающие сумму получаемых вами алиментов; чеки и прочие расходные документы, показывающие, сколько вы ежемесячно тратите на детей. Если сумма алиментов окажется меньше суммы затрат на детей - суд может принять решение в вашу пользу. Все решит количество доказательств, которые вы сможете подготовить. За подачу иска об увеличении алиментов судебный сбор не оплачивается. Срок рассмотрения иска - 2-4 месяца.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

18.08.2021 16:47:31 Можна збільшити розмір аліментів в судовому порядку. Термін розгляду залежить від кілька факторів, хоча по закону - до 2 місяців з моменту звернення до суду. В разі необхідності, звертайтесь. З повагою, Адвокат Георгій Боднарюк tel. 0967373857 Viber

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №177 Юрист Україна / Чернівецька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу