image

Как вернуть одолженные деньги?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 32 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день. Я одолжил деньги своему соседу. На подтверждения этого, он написал долговую расписку, в которой обязуется вернуть деньги в обусловленый строк. Когда пришло время вернуть деньги, он говорит, что не может вернуть, потому что не имеет нужную суму. Как мне вернуть мои деньги? Будет ли ему ответственность за то, что он не возвращает мне деньги?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
13.08.2021 21:53:00
Вы имеете право оьратиться в суд.Вам придется:убедить суд в законности своих претензий. Получить решение суда о принудительном взыскании долга. Отправиться с этим решением в исполнительную службу (частную или государственную). Добиться от исполнителя возбуждения исполнительного производства и ареста имущества должника. Удовлетворить свои претензии за счет денежных средств или реализации активов заемщика. Желаю удачи.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.08.2021 21:37:03 Доброго Дня Щодо вашого питання рекомендую спершу забрати кошти стільки скільки зарез можливо забрати а далі просите заставне майно, або варіантів з оптимальних варіантів звертаєтесь до нотаріуса для здійснення виконавчого напису а далі передаєте до виконання приватному виконавцю (ефективно, якщо в сусіда наявне майно на яке можна зробити стягнення) інший варіант це надсилаєте претензію і подаєте до суду +включаєте витрати на правову допомогу+ судовий збір+ нарахування по ст. 625 ЦКУ 1. Боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання. 2. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

15.08.2021 16:15:57 Напишите письменное требование о возврате денег, переданных в долг по расписке. Четкой формы требования нет, но оно должно выглядеть примерно так: "Я, Ф.И.О, такого-то числа (указываете дату, месяц и год, когда одолжили деньги) передал вам, Ф.И.О. соседа, денежные средства в сумме (указываете сумму). Факт передачи денежных средств подтверждается распиской, написанной и подписанной вами собственноручно. Согласно расписке, денежные средства должны были быть возвращены мне (указываете дату). По истечении указанного срока денежные средства возвращены вами не были. Требую вернуть мне переданные в долг денежные средства в течение 30 дней с момента получения данного требования. В противном случае я буду вынужден обратиться в суд и взыскать с вас долг принудительно", ваше Ф.И.О., подпись, и дата. 1 экземпляр требования вручите соседу, на 2 пусть распишется что получил. Откажется получать - отправляйте на его адрес ценным письмом с описью вложения. Не будет денег через 30 дней - подавайте иск.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

17.08.2021 08:28:54 Добрый день. В данной ситуации уместным есть подача иска взыскании сумы долга с должника. Главным доказательством будет расписка, которая написана должником. При этом не играет роли тот факт, была она нотариально заверена или нет. Благодарю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

18.08.2021 16:22:45 Розписка про позику коштів прирівнюється до договору позики. В разі порушення умов договору позики, в основному порушення терміну повернення позиченої суми,звичайно настає відповідальність за таке порушення. В судовому порядку можна виграти цю справу, однак, не відомо на скільки реально буде виконання рішення суду, якщо у боржника не буде доходу чи майна, з чого можна буде стягувати суму боргу. В разі потреби в підготовці справи стосовно даної ситуації, звертайтесь. З повагою, Адвокат Боднарюк Георгій Васильович 0967373857 Viber

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №177 Юрист Україна / Чернівецька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу