image

Как забрать долг?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 125 27.05.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер. Я дал в долг 9000$. Человек год не отдает уже. У меня есть расписка. Есть копия паспорта. Но сам человек то есть должник пропал. На связь не выходит. Какой шанс забрать долг? Спасибо!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

21.05.2021 03:40:02 Добрый вечер! В данном случае целесообразно подать заявление в полицию и обратиться в суд Прежде всего нужно заняться сбором и подготовкой документов: заявления о невыплате долга физическим лицом; предоставить паспортные данные должника; подача соответствующего заявления в полицию; сбор доказательной базы; расписка При этом, чтобы возвращение долга через суд было решено в пользу истца, лучше собрать как можно больше доказательств, ими в данном случае могут выступать: наличие смс сообщений, электронной переписки, лиц, которые могли присутствовать при передаче суммы средств и других доказательств, расписка Альтернативным способом, как забрать долг без расписки являются: поговорить с должником, и попытаться уговорить его вернуть долг без радикальных мер Конечно, стопроцентных гарантий на возврат долга в таком случае не может быть, однако необходимо использовать все способы, и найти должника и попробовать поговорить с ним самостоятельно, и обратиться в полицию и суд Спасибо!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

21.05.2021 16:07:08 Вітаю, потрібно готувати заяву до правоохоронних органів за ознакою ст. 190 КК України, а також подавати позов до суду на підставі розписки, маючи копію паспорту - Ви маєте адресу реєстрації боржника, цього достатньо для суду. Після судового рішення яке вступило в законну силу, берете виконавчий лист і йдете до приватного виконавця, він відкриє виконавче провадження і арештує рахунки боржника, а також його майно за необхідності. Додатково Ви можете обмежити виїзд боржника за кордон.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №13 Юрист Україна / Київ

21.05.2021 18:08:39 Якщо не бажаєте звертатися до поліції то можете звернутися до суду, адже якщо ви, ваші знайомі не здатні його чи родичів відшукати, то ніхто без вашої заяви не буде цим займатися. Державний орган покликаний захищати осіб від злочинів, наприклад шахрайство (підходе до вашої ситуації) - поліція і саме вона може проводити розшук осіб, однак на підставі закону - тобто якщо «відкрито справу». Чуму я кажу саме про наявність 2 прийнятних варіантів - якщо ви вважаєте що особа не хотіла віддавати а просто заволоділа грошима - то до поліції, якщо з якихось причин уникає цього - то до суду із позовною заявою про стягнення боргу. Звісно що справа буде розглядатися довго, після рішення на вашу користь прийдеться відкривати виконавче провадження із примусового стягнення суми боргу. Однак це довгий, проте часто дієвий процес, тому яущо домовитися чи знайти боржника не вдається то треба робити за законом. Звернення по «сумнівну допомогу до сумнівних людей» моде мати потім негативні наслідки щодо вас

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

23.05.2021 13:55:38 В першу чергу слід офіційно направити йому вимогу про повернення негайно протягом 8 днів з моменту отримання вимоги та вказати реквізити, куди повернути. Цю вимогу направити цінним листом з описом вкладення. Зазначити також, що у випадку неповернення змушені будете звернутися до суду за стягненням не тільки торгу, але й процентів, інфляційних, річних, витрат на адвоката та судового збору. Якщо не подіє, то слід звернутись до адвоката, який допоможе у складенні заяви до суду із розрахунком всіх вимог. Витрати на адвоката можна буде відшкодувати у боржника через суд. Чим раніше звернетесь тим більші шанси в поверненні. Після отримання рішення про стягнення, отриманий виконавчий документ слід подати Виконавцю для примусового стягнення. Якщо у боржника є офіційний дохід чи будь яке майно, то шанси повернути кошти великі.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

25.05.2021 16:45:14 Учитывая, что прошел год, шансы на добровольный возврат займа должником незначительны. Для возвращения денег обращайтесь в суд с иском о принудительном взыскании суммы задолженности. Наймите адвоката для правильного составления иска, сами за это дело не беритесь (без опыта и знания законов не справитесь). Иск в суд будет имущественного характера (так как взыскивается денежная сумма), судебный сбор составит 1% от суммы взыскания, переведенной в гривну (приблизительно, по сегодняшнему курсу - 2470.72 гривны). Судебный сбор возвращается вам за счет должника. Основным доказательством предоставления денег в долг будет расписка. По практике рассмотрения судами таких дел можно рассчитывать на положительный для вас результат. Взыскать деньги реально будет сложнее. Государственная исполнительная служба не работает, обращаться туда не рекомендую. Частный исполнитель более эффективен, но, в конечном счете, все упрется в то, есть ли у должника доходы и имущество для взыскания долга перед вами.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

27.05.2021 16:37:22 Готувати справу до суду. Якщо є дані боржника,розписка, то вже добре. Можно дійти й до заочного рішення суду, а на виконнанні покласти йому заборону на виїзд та інші обмеження. Таким чином сам знайдеться. В мене така тактика... Інший варіант - звертатись до поліції...

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №177 Юрист Україна / Чернівецька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу