image

Какие надо документы чтобы открыть кафе?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 43 21.05.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте, хочу орендовать подвальное помещение и сделать там кафе. Планирую продавать алкоголь, безалкогольные напитки и еду. Какие мне надо разрешения и какие требования к помещению. Спасибо!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

14.05.2021 15:30:43 Доброго дня! Для того, щоб відкрити кафе, Вам необхідно: дозвіл Державної Служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів; дозвіл МНС (пожежного нагляду); декларація відповідності (не подається у разі, якщо Ви є орендарем об’єкта нерухомості за умови, що декларацію на об’єкт нерухомості зареєстровано його власником; ліцензії на алкоголь та тютюн; необхідність реєстрації РРО (реєстратори розрахункових операцій – касовий апарат). Після реєстрації РРО, Ви отримуєте реєстраційне посвідчення на касовий апарат і можете починати діяльність кафе. Щодо вимог до приміщення, то воно повинно мати повинні мати необхідні виробничі, торговельні та побутові приміщення, а також обладнання для приготування та продажу продукції, бути в чистоті і належному стані; забезпечувати захист від будь-якого ризику забруднення, зокрема від шкідників і гризунів; відповідати вимогам, встановленим ЗУ Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

14.05.2021 20:19:18 Добрый вечер. Для начала регистрируйте ФОП и определяйтесь с видом деятельности. Для открытия и законной деятельности кафе или другого заведения ресторанного хозяйства владельцу необходимо: - орендовать или купить помещение; — получить положительное заключение по результатам оценки (экспертизы) противопожарного состояния; — зарегистрировать декларацию соответствия материально-технической базы в органах ГСЧС; — зарегистрировать мощности заведения в органах Госпродпотребслужбы; — получить лицензию на торговлю алкогольными/табачными изделиями (в случае осуществления торговли ими). Исходя из этого, основными органами, осуществляющими контроль за деятельностью кафе, баров, ресторанов являются: территориальные органы Государственной службы Украины по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей (Госпродпотребслужба), государственная служба по вопросам чрезвычайных ситуаций (ГСЧС) и органы Государственной фискальной службы. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

14.05.2021 21:17:53 Совет для начала выбрать организационно-правовую форму в который будете работать (предположим фоп), далее с будущим арендатором обсудить все условия и составить договор (во избежания недопониманий и нарушений), потом, когда уже будет помещение и ремонт в соответствии с требованиями под ваш бизнес (технические Моменты, вентиляции, канал зайти, электрика и так далее) нужно получить ряд разрешений - от службы безопасности продуктов питания, от пожарного надзора (МНС, ДСНС), получить лицензии на продажу алкоголя, табака, зарегистрировать и получить кассовый аппарат, получить разрешение на вывеску и рекламу (местное самоуправление). Изучите санитарные правила и правила работы кафе и ресторанов

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу