image

Какие проблемы возможны, если не вернутся в страну

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 21 25.07.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Если я как студент заграничного вуза, получу справку о возможном выезде из страны на год. То что мне может грозить, если я вернусь скажем через 2 года? Учитывая текущую войну. Интересует будет ли уголовная ответственность или только административная.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

18.07.2022 19:41:44 У кожному індивідуальному випадку віза для студентів і учнів обов’язково встановлює точно визначений термін перебування у державі. Тому всі українські абітурієнти оформлюють шенгенську або національну візу. Головним документом при оформленні польської студентської візи є документ, що пояснює наміри візиту до країни – підтвердження участі в іспиті/співбесіді, виклик на мовні курси (шенгенська віза); документ про зарахування студентом польського ліцею/технікуму або університету (національна студентська віза). До завершення строку дії студентської візи українці повинні залишити територію держави та оформити нову національну візу з метою навчання в Україні. Продовження студентської візи в Польщі українськими студентами можливе лише у виняткових випадках, коли повернення в Україну неможливе з обґрунтованих причин (наприклад, студент перебуває на стаціонарному лікуванні). Тобто, фактично у вас проблема буде з отримання документів, щодо продовження перебування закордоном,

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

19.07.2022 00:07:58 Законопроект №7171 об угол.ответств. за выезд военнообязанными или лицами, подлежащими мобилизации, так и не принят в Верх.раде, стадии можете отследить тут https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39240. Пока нет закона – нет правого оснований для угол.ответственности. Если Вас до выезда не призвали по мобилизации, есть док-ты на право выезда и его разрешат, то все законно, а по возврату надо смотреть действующие нормы закона. Сейчас по ст.332 КК Украины есть ответственность за "Незаконне переправлення осіб через держ.корд.України, організація незаконного переправлення осіб через держ.корд.України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод", а по ст. 332-2 за "перетинання держ.корд.України з метою заподіяння шкоди інтересам держави", НО это все не Ваш случай

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

19.07.2022 08:52:16 Доброго ранку. Згідно зі ст. 210 КПАПУ, за нез’явлення за викликом до військомату для визначення призначення у воєнний час встановлена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 3400−5100 грн з подальшим доставлянням особи до ТЦК. Згідно зі ст. 336 ККУ у випадку подальшого ухилення військовозобов’язаним від виконання мобілізаційного розпорядження про направлення на проходження військової служби — особу може бути притягнуто до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років. У Вашому випадку лише адміністративна відповідальність. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

19.07.2022 14:02:12 Вітаю! З огляду на змодельовану Вами ситуацію, можу сказати, що відповідальність за національним законодавством не передбачена. Власне, перед Вами стоятиме питання законності перебування закордоном. Тобто важливішим буде те, чи дозволить Вам країна перебування знаходитись там більше року, чи ні. Але знову ж таки, все залежить безпосередньо від Вашої ситуації, яку вартувало б вивчити детальніше. Проте точно можу сказати, що наразі не існує норми, за якою могли б Вас притягнути до адміністративної чи кримінальної відповідальності за такими умовами. Власне, якщо говорити безпосередньо про порушення строків дозволу на виїзд за кордон від ТЦК та СП, то тут можна розгляну варіант адміністративної відповідальності, тобто Ви або особа, на яку ви уклали довіреність має прийти та продовжити строк такого дозволу на додатковий строк, отримавши фактично новий дозвіл. Проте притягнення до відповідальності, в такому разі, буде доволі складною процедурою.

PRO 17
Реклама
Олексій Олександрович
Олексій Олександрович Юрист Україна / Київ
Олексій Олександрович
Вартість: 3 000 грн/год Детальніше

21.07.2022 19:24:05 Для выезда из Украины вы получили отсрочку от мобилизации сроком на год. Закон обязывает вас сразу после окончания обучения прибыть в военкомат и уведомить о том, что ваше обучение закончилось. Если спустя год вы не вернетесь в Украину и не посетите военкомат, то это будет административное правонарушение, а именно - уклонение от военного учета. За уклонение от военного учета предусмотрен штраф: от 30 до 50 размеров необлагаемого минимума доходов граждан. В этом году необлагаемый минимум доходов граждан для расчета суммы штрафа - 1254 гривны. Соответственно, в этом году сумма штрафа будет от 37620 гривен до 62700 гривен. В следующем году штраф будет больше, так как сумма прожиточного минимума возрастет. Уголовной ответственности за уклонение от воинского учета нет.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу