КАКОЙ ШТРАФ ЗА СДАЧУ КВАРТИРЫ В АРЕНДУ БЕЗ НАЛОГОВ ✅ 459 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Какой штраф за сдачу квартиры в аренду без налогов

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 999 27.05.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я сдаю несколько квартир в аренду. Везде есть договора аренды с арендаторами. Но я договора нигде не свечу и не плачу налоги. Какой мне штраф грозит? Что выгоднее платить или не платить, а потом получить штраф. Сколько на налоги я должна отдавать? Спасибо!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

21.05.2021 04:25:52 Добрый вечер! За неуплату налога арендодатели платят штраф в таких размерах: 10% от суммы неуплаченного вовремя налогового обязательства, если опоздание составляет не более 30 календарных дней включительно; 20% от суммы неуплаченного вовремя налогового обязательства, если опоздание составляет более 30 календарных дней. Согласно законодательству, доход от сдачи в аренду жилья облагается налогом по ставке 18%. Дополнительно физлицо-арендодатель при нотариальной регистрации сделки обязан оплатить военный сбор — 1,5% договорной арендной платы. Арендодатель самостоятельно рассчитывает и уплачивает налог каждый квартал, 4 раза в год. Спасибо!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

21.05.2021 18:23:47 Доброго дня, здача квартири в оренду без сплати податків є правопорушенням, яке загрожує штрафом. Оплата податку за надання в оренду власного нерухомого майна повинна проводитися 4 рази на рік протягом 40 календарних днів після останнього дня звітного кварталу. Сума податку за оренду житла в Україні складає 18 % від розміру доходу, який було отримано власником нерухомості від здачі свого майна та ще не забути про військовий збір 1,5 %. ФОПи третьої групи сплачують лише 5% єдиного податку та ЄСВ — єдиного страхового внеску, тому розгляньте такий варіант. Кримінальна відповідальність за ст. 212 кримінального кодексу (ухилення від сплати податків) малоймовірна, адже там повинна бути судима несплачених податків на мільйони, тому є адміністративна відповідальність - від 51 до 136 тисяч гривень. Податкова має інформаторів та й поскаржитися на вас можуть будь-які особи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

25.05.2021 16:33:59 За уклонение от уплаты налогов предусмотрена ответственность в виде штрафа (статья 212 Уголовного кодекса Украины). Сумма штрафа составляет от 51000 гривен до 85000 гривен (эти суммы рассчитываются путем умножения необлагаемого налогом минимума доходов граждан (17 гривен) на 3000 и на 5000 соответственно). Налоги лучше оплачивать, так как в случае привлечения вас к ответственности за неуплату налогов сумма штрафа окажется значительной. Зарегистрируйтесь физическим лицом-предпринимателем (ФОП). Размер налогов зависит от выбранной группы ФОП. ФОП 1 группы платит 1320 гривен единого социального взноса и 227 единого налога (ежемесячно), годовой объем дохода ФОП не должен превышать 1 002 000 гривен. ФОП 2 группы платит 1320 гривен единого социального взноса и 1200 гривен единого налога, годовой доход не должен превышать 5 004 000 гривен. ФОП на 2 группе может нанимать работников - не больше 10 человек, а также оказывать более широкий спектр услуг, чем ФОП 1 группы.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.62 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу