image

Касовий апарат

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 69 19.01.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я хочу відкрити не великий продуктовий магазин у спальному районі міста. Є інформація що тепер у всіх магазинах повинен стояти касовий апарат. Чи це правда? Які документи мені потрібні для того, щоб відкрити магазин?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

12.01.2022 10:07:24 Перш за все Ви маєте бути належним чином зареєстрованим суб’єктом підприємницької діяльності. Тобто відомості про Вашу юридичну особу – ТОВ повинні міститись в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Залежно від того, що саме за магазин Ви плануєте відкривати та які саме продовольчі товари продавати, перелік документації, необхідної для діяльності, може відрізнятись.Згідно до Законів 128-IX та 129-IX від 20.09.2019, вводиться використання РРО / ПРРО для ФОП - платників єдиного податку 2,3,4 груп, що працюють в сфері роздрібної торгівлі, послуг та громадського харчування. З 1.01.2022 р. використовувати РРО мають Інтернет-магазини, ресторани та кафе, турагенції та туроператори, готелі, продавці ювелірних виробів, текстиля, магазини секонд хенд тощо та всі ФОП, крім платників єдиного податку 1ї групи, що здіснюють торгівлю за готівку на ринках та ще кількох окремих груп. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

12.01.2022 11:38:56 Щоб відкрити свій магазин, однієї ідеї недостатньо. Потрібно провести ретельну підготовку: обрати асортимент, оформити документи, приміщення, купити торговельне обладнання, програму обліку, укласти договори з постачальниками, найняти та навчити персонал, зайнятися оформленням магазину, опрацювати способи залучення. Документи для роботи:свідоцтво про державну реєстрацію — ФОП;дозвіл на торгівлю;свідоцтво платника податків;договір оренди приміщення;сертифікати на продукцію; ліцензія на торгівлю алкоголем, тютюновою продукцією; для торгівлі одягом, будматеріалами не знадобиться;документ на право власності приміщення;сертифікат відповідності — видається на основі Акту введення в експлуатацію нежитлового приміщення;висновок СЕС;висновок пожежної служби;сертифікат придатності вогнегасника;документ, що підтверджує, що ви прослухали курс пожежної безпеки;акти придатності пожежної сигналізації;договір обслуговування пожежної сигналізації.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

12.01.2022 18:42:10 З 01.01.2022 фізичні особи-підприємці, які займаються роздрібною торгівлею, зобов’язані використовувати касові апарати. Придбавши касовий апарат, підприємець зобов’язаний укласти договір на його обслуговування з ліцензованим підприємством та зареєструвати касовий апарат у податковій службі. Для реєстрації касового апарату ФОП подає в податкову заяву про реєстрацію; договір про обслуговування касового апарату; витяг про реєстрацію ФОП; паспорт; ідентифікаційний номер; книгу обліку доходів та витрат. Перелік документів: Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб про реєстрацію ФОП; дозвіл на торгівлю; свідоцтво про реєстрацію платником податків; договір оренди приміщення магазину (або документ про право власності на приміщення; ліцензія на торгівлю тютюновими та алкогольними виробами; висновок Державної служби з питань надзвичайних ситуацій про відповідність приміщення вимогам протипожежної безпеки; висновок про придатність вогнегасника.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

13.01.2022 01:08:59 Суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов'язані застосовувати РРО, включені до Державного реєстру РРО, з додержанням встановленого порядку їх застосування (пункт 3 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).Глава 5 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) регулює питання діяльності фізичної особи підприємця.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

13.01.2022 03:14:59 Для початку необхідно пройти процес реєстрації. Потрібно визначити кількість засновників та форму оподаткування, визначитися із назвою магазину. Відкрити рахунок у банку та зробити печатку, а також, окрім цього, зареєструватися у пенсійному фонді та фонді соціального страхування. Також потрібно отримати дозволи від пожежної та санітарно-епідеміологічної служби. Для цього треба підготувати документи (заява, свідоцтво про реєстрацію, план БТІ, договір оренди приміщення, медичні книжки працівників магазину, документи, які підтверджують встановлення протипожежної сигналізації, договір на вивіз сміття, санітарний паспорт об'єкта, отримані сертифікати на товари). Також у даному випадку необхідна наявність касового апарату. Для його отримання потрібні заява про встановлення касового апарату, паспорт для касового апарату, договір оренди на приміщення, нотаріально завірене свідоцтво про відкриття магазину.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу