image

Компенсація за поранення

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 224 11.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мій чоловік від час служби отримав поранення ,як ми могли б отримати компенсацію ,та які потрібні документи для цього ?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
04.11.2022 13:34:45
Такі виплати регламентуються двома постановами Кабміну - № 975 від 25 грудня 2013 року та постанова №336 від 29 квітня. Ці постанови регламентують отримання одноразової грошової допомоги від різних установ. Якщо по одній виплати надає Міноборони, то за іншою – Міністерство у справах ветеранів. Документи можна подавати лише в одне із цих відомств. Потрібно подати такий пакет документів: заяву, копію паспорта, копія ідентифікаційного номера, довідку про обставини смерті або травми, постанову ВЛК, довідка МСЕК і номер банківського рахунку. Пакет документів потрібно подати або в департамент фінансів Міноборони, або на міжвідомчу комісію з питань розгляду матеріалів у Мінветеранів. У цих відомствах діють комісії, які розглядають ці документи і визначають, чи надавати виплати.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

04.11.2022 13:36:16 Для отримання одноразової грошової допомоги необхідно: особи, які мають право на одноразову допомогу, звертаються з документами, зазначеними у наведеному нижче переліку до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (далі – ТЦК та СП), військовослужбовці звертаються – у військову частину; надати комплект документів який перевіряється та надсилається за належністю у Департамент фінансів Міністерства оборони України для розгляду їх Комісією Міністерства оборони України з розгляду питань, пов’язаних із призначенням і виплатою одноразової допомоги; перевірені фахівцями документи розглядаються Комісією та подаються Міністру оборони України для прийняття рішення про призначення одноразової допомоги після прийняття рішення Міністром оборони України кошти надсилаються у ТЦК та СП / військову частину, до якого були подані документи, для виплати одноразової допомоги отримувачам. Обов`язково – потрібно надати фінансовій службі військової частини реквізити банківської карти

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №298 Юрист Україна / Київ

04.11.2022 13:37:03 Компенсація можлива при проходженні ВЛК та потім МСЕК, коли буде встановлено групу інвалідності або відсоток працездтності. Для оформлення виплати Вам потрібні наступні документи: висновок ВЛК, довідка МСЕК, довідка про обставини отримання травми, копії особистих документів. Важливе значення має, яким чином встановено причиний зв'язок між травмою та проходженням служби. Оскільки від цього залежить розмір виплат.

BASE (Базова) 0
Реклама

04.11.2022 14:49:05 Якщо поранення не потягло часткової втрати працездатності чи настання інвалідності - проводиться службове розслідування і чоловіку виплачують одноразову грошову допомогу, якщо це поранення було під час виконання завдань .

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

06.11.2022 18:39:08 ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» передбачає виплату одноразової грошової допомоги у разі встановлення групи інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців. При цьому для призначення і виплати такої допомоги необхідне підтвердження наступних обставин: 1) травма (поранення, контузія, захворювання) пов’язані з захистом Батьківщини/виконанням обов’язків військової служби/ проходженням військової служби. 2) вищевказані травма (поранення, контузія, захворювання) спричинили військовослужбовцю незворотні негативні наслідки для здоров’я, які зафіксовані МСЕК (встановлення групи інвалідності, визначення ступеню втрати працездатності). Підтвердження першої обставини безпосередньо залежить від командування, де проходить службу військовослужбовець. Коли травма пов’язана з проходженням служби і МСЕК встановила б військовослужбовцю групу інвалідності, передбачено виплати згідно груп інвалідності

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область

06.11.2022 23:20:36 Регламентується ваше питання Постановою від 28.02.2022 р. № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану» Право на отримання, 100 000 гривень, допомоги відповідно до п 1 Постанови мають особи, які: у зв’язку з пораненням (контузією, травмою, каліцтвом), пов’язаним із захистом Батьківщини, перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я (у тому числі закордонних), включаючи час переміщення з одного лікарняного закладу охорони здоров’я до іншого, або перебувають у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком (постановою) вл(ле) комісії; Виплата такої грошової допомоги здійснюється на підставі наказів командирів (начальників). Особи, які мають право на одноразову допомогу, звертаються з документами, зазначеними у наведеному нижче переліку до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки військослужбовці до військової частини.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

07.11.2022 12:15:45 Доброго дня. У разі часткової втрати працездатності без установлення інвалідності військовослужбовцю виплачується одноразова грошова допомога залежно від ступеня втрати працездатності, який установлює медико-соціальна експертна комісія. Наразі розмір такої виплати становить від 5,25 тис. грн до 36,78 тис. грн. Визначається у відсотках від: − 70-кратного прожиткового мінімуму: військовослужбовцю, який зазнав поранення (контузію, травму або каліцтво), захворювання під час виконання ним обов’язків військової служби, а також особі, звільненій з військової служби, яка частково втратила працездатність внаслідок зазначених причин, але не пізніше ніж через три місяці після звільнення її з військової служби

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу