Компенсація за пошкодження авто., консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Компенсація за пошкодження авто.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 14 08.10.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. На припарковану автівку зі стіни житлового будинку, який знаходиться в центрі міста, впав шматок фасаду стіни. Авто сильно пошкоджено, повністю розбите лобове скло, вмятини на капоті та крилі. Будинок, з якого впав фасад, знаходиться на балансі ЖЕКУ. В ЖЕК звертався, там говорять що вони за фасад будинку не відповідають. Хто відповідальний за пошкодження автомобіля? Чи реально отримати компенсацію за пошкоджений автомобіль? Куди звертатися?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #71

За загальним правилом, відповідно до статті 8 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», саме співвласники несуть відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам у результаті невиконання або неналежного виконання своїх обов’язків як співвласників. І власне до обов’язків співвласників стаття 7 цього ж Закону відносить забезпечення належного утримання та належного санітарного, протипожежного і технічного стану спільного майна багатоквартирного будинку. Якщо в будинку створено ОСББ, то саме це об'єднання буде відповідати за спричинену вашому автомобілю шкоду. Якщо ж ОСББ створено у будинку не було, за стан будинку та спричинену шкоду у разі падіння елементів будинку відповідальність несе керуюча компанія, яка займається обслуговуванням цього житлового будинку. Для визначення, до кого звертатись за відшкодуванням шкоди, треба з'ясувати, чи створене в будинку ОСББ, чи яка керуюча компанія його обслуговує. Та звертатись до неї з позовом.

 

Консультант #107

Доброго дня. Фасад невід’ємний елемент будинку, тому скоріш за все вас просто відіслали. Вважаю, що спершу вам необхідно направити письмову заяву до відповідного жеку та отримати чітку мотивовану відповідь, за результатами якої вже моделювати поведінку. Також хочу зазначити, зо вам необхідно будо та все ще ж сенс отримати за цим прикрим фактом якомога більше доказів. Це і акти в протоколи і фото і відео і свідки

 

Консультант #13

Щомісячно Вам надходить рахунок-повідомлення про сплату квартирних послуг, там є Розділ: "Утримання БУДИНКІВ та прибудинкових територій" і відповідно зазначена компанія, що обслуговує Ваш будинок та територію. Відповідно до даних Рахунків, Ви щоміся сплачуєте кошти за утримання будинку та прибудинкової території в належному стані. Це найпростіший метод встановити відповідальних осіб і їх відповідальність у Вашому випадку. Окрім матеріальної компенсації, Ви маєте можливість моральну компенсацію, згідно п. 3 ч. 2 ст. 23 ЦК України. За захистом своїх прав Ви можете звернутись до суду.

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

05.10.2020 13:00:09 За загальним правилом, відповідно до статті 8 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», саме співвласники несуть відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам у результаті невиконання або неналежного виконання своїх обов’язків як співвласників. І власне до обов’язків співвласників стаття 7 цього ж Закону відносить забезпечення належного утримання та належного санітарного, протипожежного і технічного стану спільного майна багатоквартирного будинку. Якщо в будинку створено ОСББ, то саме це об'єднання буде відповідати за спричинену вашому автомобілю шкоду. Якщо ж ОСББ створено у будинку не було, за стан будинку та спричинену шкоду у разі падіння елементів будинку відповідальність несе керуюча компанія, яка займається обслуговуванням цього житлового будинку. Для визначення, до кого звертатись за відшкодуванням шкоди, треба з'ясувати, чи створене в будинку ОСББ, чи яка керуюча компанія його обслуговує. Та звертатись до неї з позовом.

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

05.10.2020 14:26:12 Доброго дня. Фасад невід’ємний елемент будинку, тому скоріш за все вас просто відіслали. Вважаю, що спершу вам необхідно направити письмову заяву до відповідного жеку та отримати чітку мотивовану відповідь, за результатами якої вже моделювати поведінку. Також хочу зазначити, зо вам необхідно будо та все ще ж сенс отримати за цим прикрим фактом якомога більше доказів. Це і акти в протоколи і фото і відео і свідки

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і

08.10.2020 13:06:32 Щомісячно Вам надходить рахунок-повідомлення про сплату квартирних послуг, там є Розділ: "Утримання БУДИНКІВ та прибудинкових територій" і відповідно зазначена компанія, що обслуговує Ваш будинок та територію. Відповідно до даних Рахунків, Ви щоміся сплачуєте кошти за утримання будинку та прибудинкової території в належному стані. Це найпростіший метод встановити відповідальних осіб і їх відповідальність у Вашому випадку. Окрім матеріальної компенсації, Ви маєте можливість моральну компенсацію, згідно п. 3 ч. 2 ст. 23 ЦК України. За захистом своїх прав Ви можете звернутись до суду.

BASE (Базова) 0
image

Піпко Володимир Сергійович

Юрист Україна, Київ
і

08.10.2020 14:12:29 Відшкодування шкоди в таких випадках складний процес, проте компенсацію отримати реально. Варто приділити увагу доказовій базі, зафіксувати та довести факт пошкодження авто. Доказами будуть фото- чи відеофіксація пошкоджень, покази свідків, акти ЖЕКу або ОСББ, комісії місцевої адміністрації, незалежного оцінювача, довідка з поліції, документи на на авто,чеки, техдокументація тощо. Для з’ясування, хто відповідальний за фасад будинку, потрібно звернутись письмово з адвокатським запитом (за таким запитом відповідь надати зобов’язані) до балансоутримувача будинку та райдержадміністрації. Також будьте уважні, чи не було залишення авто біля будинку порушенням Вами ПДР, якщо це не було місцем стоянки для транспорту?Залежно від відповіді на запит –звернення з позовом до суду про відшкодування шкоди. Крім того, якщо авто застраховано і Ви вчасно повідомили про страховий випадок та зафіксували факт пошкодження, страхова компанія як правило без проблем відшкодовує власнику авто завдану шкоду.

BASE (Базова) 0
image

Лейко Ірина Вікторівна

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Нотаріус, спадщина

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  ВЛК придатність відстрочка чи не придатність

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Консультації

  Новий законопроект звільнення контрактника

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Освітнє питання 2

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1166
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №978
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу