image

Консультация по незаконному пересечению границы

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 465 26.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мужчина 35 лет пересёк границу Украины в Молдову вне пунктов пропуска в военное положение. В молдове оформили будто он пересёк её через кучурган и до введения военного положения. Как теперь лучше поступить чтобы вернуться в Украину и не нарваться на уголовную ответственность за уклонение от мобилизации и оплатить только штраф за незаконное пересечение границы. Повестку не получал, в военкомат во время войны не ходил, официально не работал, в общем нигде в Украине замечен не был во время вп.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

19.05.2022 12:33:43 1.Законопроект №7171 об угол.ответств. за выезд военнообязанными или лицами, подлежащими мобилизации, на данный день не принят в Верховной раде и не подписан, стадии можете отследить тут https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39240. Пока нет закона – нет правого механизма возбудить угол.дело и оснований для угол.ответственности. 2.Если Вас до выезда не призывали по повестке для мобилизации, то нет факта уклонения от мобилизации, и значит нет оснований для админ. или угол.ответств. за нарушения норм о мобилизации. 3.Обратно в Украину не будет ответственности, если все вышеуказанное актуально на день выезда и у Вас не было умысла нарушить закон о выезде, а Вы спасали жизнь от военной агрессии рф. По ст.332 КК Украины пока ответственность предусмотрена лишь за Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

19.05.2022 12:42:08 В ВР зарегистрирован законопроект № 7268 "О внесении изменений в Уголовный и Уголовный процессуальный "О внесении изменений в Уголовный и Уголовный процессуальный кодекс Украины об ответственности за незаконное пересечение государственной границы Украины во время действия военного положения". В частности, предлагается дополнить УК статьей 332-3, согласно которой пересечение гос. границы Украины во время действия военного положения лицом, которое по закону приписано к призывному участку в любой способ вне пунктов пропуска через государственную границу Украины или в пунктах пропуска через государственную границу Украины без соответствующих документов, или по документам, содержащим недостоверные сведения или с сокрытием от пограничного контроля, - наказывается штрафом от пяти тысяч до десяти тысяч необлагаемых налогом минимумов доходов граждан или лишением свободы на срок от трех до пяти лет. Пока закон не принят. Обратный путь Вам только через границу. Удачи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

20.05.2022 10:31:43 Відповідальність за ухилення від мобілізації у Вас буде лише якщо ви отримали повістку під підпис та проігнорували її. Згідно ст. 210-1 КУПАПУ, за порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку тягне за собою накладення штрафу. Тобто військовозобов’язаний, що не став на облік у «військоматі» за своїм поточним місцезнаходженням може бути оштрафованим на суму до 1 700 грн. Штрафу за незаконний перетин кордону теж може не бути якщо ви вимушені були втікати рятуючи своє життя чи життя близьких, проте зважаючи на дату це не ваш випадок. Перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або з використанням підробленого документа чи таких, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади карається відповідно до приписів ст. 204-1 КУПАПу

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу