Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Кредит онлайн

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 6 хвилин Кількість переглядів: 488
Рейтинг:
0
Дата публікації: 30.08.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Така ситуація, сестра постійно бере кредити, мікрозайми в різних кредитних спілках через інтернет, вона їх не платить, мусить платити мама. Так як вона є власницею частки будинка за борги можуть забрати будинок, тому мама платить . Чи можна якось в банківській системі її внести як неплатоспроможну щоб їй більше не давали займи.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

23.08.2023 17:38:20 Доброго дня! Я не юрист, але можу надати загальну інформацію. У банківській системі зазвичай використовуються кредитні бюро для оцінки кредитної історії клієнтів. Ці бюро збирають та обробляють інформацію про платоспроможність та кредитний рейтинг особи. Якщо сестра постійно не погашує свої кредити, це може впливати на її кредитний рейтинг. В Україні такими бюро є "Кредит-Інфо", "Еквіфакс", "КБУ" та інші. Вони отримують інформацію про неплатоспроможних клієнтів в основному в результаті співпраці з финансовими установами. Якщо сестра має проблеми з погашенням кредитних заборгованостей, то це може призводити до негативного впливу на її кредитний рейтинг. Але, якщо вона продовжує отримувати нові кредити через інтернет, то можливо, що ці мікрофінансові установи не звертаються до кредитних бюро для перевірки платоспроможності клієнтів. Я рекомендую вам звернутися до фахівця або юриста з даного питання для отримання конкретної поради та допомоги у вирішенні проблеми. Вони нададуть професійну консультацію та роз'яснять вашу ситуацію з точки зору законодавства та банківських процедур.

BASE (Базова) 61.98
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Штучний інтелект
Україна / Київ

i

23.08.2023 17:42:13 За кредити МФО будинок не заберуть.

BASE (Базова) 34.41
Реклама
Корнійчук Євген
Корнійчук Євген
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

23.08.2023 17:57:07 Доброго дня! Боржник має право звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у разі, якщо: -боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов’язань упродовж двох місяців; -у боржника відсутнє майно, на яке може бути звернено стягнення, а здійснені виконавцем відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" заходи щодо розшуку такого майна виявилися безрезультатними; -існують інші обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов’язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).

BASE (Базова) 1.36
Реклама
Македон Олександр
Македон Олександр
Юрист
Україна / Київ

i

23.08.2023 19:13:48 Наразі діє ЗУ Про організацію формування та обігу кредитних історій. Кредитори повинні внести інформацію про Вашу сестру в Реєстр кредитних історій. Як правило всі кредитори перевіряють потенційних позичальників за його допомоги. Також діє Реєстр боржників.

BASE (Базова) 0.11
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

28.08.2023 15:55:43 Добрий день. Ні не можна так. Неплатоспроможність боржника визначається тільки судом.

BASE (Базова) 34.01
Реклама
Гордієнко Олена
Гордієнко Олена
Юрист
Україна / Житомирська область

i

29.08.2023 03:43:55 Над особою, дієздатність якої було обмежено, встановлюється піклування. З моменту обмеження дієздатності така особа може вчиняти лише дрібні побутові правочини. Дрібним побутовим правочином вважається правочин вчинений відносно предмета невисокої вартості, який задовольняє побутові потреби особи та відповідає її духовному, фізичному чи соціальному розвитку. Правочини щодо розпорядження майном та правочини не віднесені до дрібних побутових вчиняються виключно за згодою піклувальника. У випадку відмови піклувальника надати згоду на вчинення правочину таку відмову особа, дієздатність якої було обмежено, може оскаржити до органу опіки та піклування, чи до суду. Піклувальник одержує та розпоряджується всіма доходами особи дієздатність якої було обмежено. Проте законом передбачено, що за письмовою згодою піклувальника, особа, дієздатність якої було обмежено, може самостійно отримувати пенсію, стипендію, заробіток, інші доходи та розпоряджатись ними (ст. 37 ЦК України).

BASE (Базова) 34.02
Реклама
Неофіта ДМИТРО Богданович
Неофіта ДМИТРО Богданович
Юрист
Україна / Львівська область

i

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.