КУПИЛ АВТО ПО ДОВЕРЕННОСТИ ✅ 339 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Купил авто по доверенности

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 59 04.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Есть машина, покупали по ген доверенности, доверенность закончилась, а владельца кто знает где искать. есть какой-то шанс зарегать тачку? можно как-то получить право собственности? какие варианты переоформить нормально на себя?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

26.02.2021 13:59:07 Найбільш правильний варіант - шукати власника автомобіля. У техпаспорті звісно є його дані, від яких варто відштовхуватися. Якщо не виходе віднайти власника, а автомобіль дуже бажаєте залишити собі, то модна звернутися до суду їжі заявою про визнання за вами права власності в порядку набувальної давності (5 років). Для цього володіння автомобілем повинне бути добросовісним (довіреності) відкритим (якщо є постанови чи штрафи це в цьому випадку плюс) та безперервним (сюре менше 5 років). Однак стороною по справі буде власник автомобіля, а суд може витребувати відомості від державних органів золо його місцезнаходження теж. Модливо після цього ви зможете з ним зв’язатися і домовитися про перереєстрацію автомобіля

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

27.02.2021 10:25:55 На сайте сервисного центра МВД можно заказать вытяг из реестра права собственности на автомобили (стоит 61 гривну), где будет информация о владельце машины. Такую же информацию можно получить онлайн на сервисе IGOV. После того, как вы найдете владельца авто, договоритесь с ним, чтобы он выдал доверенность на продажу автомобиля на третьего человека (это может быть ваш родственник, друг или знакомый, которому вы доверяете), и прислал эту доверенность вам. После этого вы и представитель по доверенности идете в сервисный центр МВД и заключаете там договор купли-продажи автомобиля. С собой берите паспорт и инн. В день заключения договора авто нужно пригнать в сервисный центр - на осмотр экспертом центра. Заключение договора и переоформление машины занимает один день, вы сразу получаете свидетельство о праве собственности на авто и новые номерные знаки. Вопрос по оплате за авто решайте с владельцем. При заключении договора МВД не требует документа о передаче денег продавцу.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

01.03.2021 10:13:08 Добрый день! В-первую очередь изучите саму доверенность, в ней должен быть адрес владельца, другие контакты. Самый простой способ зарегистрировать авто на себя - это найти владельца и в любом сервисном центре МВД перерегистрировать авто. Учитывая, что сейчас накладываются штрафы, зафиксированные в автоматическом режиме или в режиме фото и видеофиксации, именно на собственника авто, то ему будет выгодно переоформить авто. Признание права собственности в судебном порядке не могу Вам советовать, т.к. в Вашем случае шансы приравниваются к нулю. Только потратите время и расходы на судебный сбор и адвоката. Желаю успеха!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу