image

Мобилизация

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 50 28.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Отец служит в зсу по мобилизации, мне как его сыну пришла ещё одна повестка. Есть ли сейчас ограничение на это? Что если служит кто-то в семье, то других нельзя забирать”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

27.10.2022 17:43:38 Добрый день. Вы не подлежали бы призыву если бы второй из супругов проходил военную службу. На отца это не распространяется, к сожалению. Полный перечень лиц, кто не подлежит призыву указан в ст.23 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»

BASE (Базова) 0.01
Реклама

27.10.2022 17:48:20 Добрый день закон о мобилизационной подготовки предусматривает что не подлежат призыву граждане граждане у которых погибли родственники во время проведения АТО (с уточнением категорий) ст 23 закона Украины о моб подготовке и мобилизации. К сожалению, служба близких родственников не дает права на отсрочку.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

27.10.2022 18:02:48 За даними обставинами підстав для відстрочки не має. Згідно ст 23 ЗУ "Про мобілізаційну підотовку та мобілізацію" відстрочка може надатаватись, якщо близький родич (батько, мати, дружина, діти, повнорідні та неповнорідні брат сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану. Раджу розглянути інші підстави для відстрочки.

BASE (Базова) 0
Реклама

27.10.2022 18:05:34 Нет такого ограничения, и не было. Военнообязанными являются все мужчины, пригодные к военной службе по состоянию здоровья. Если один из членов семьи был призван в армию, это не освобождает других членов семьи от призыва.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

27.10.2022 20:29:51 ВІдповідно до ст. 23 Закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не передбачено права на відстрочку за такої підстави.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

27.10.2022 21:39:24 Зазначеної норми законодавство не містить. Підстави для відстрочки передбачені в ст. 23 ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3543-12#Text працівники, заброньовані за органами державної влади чи місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями (на строк до 6 міс.); 🔹особи з інвалідністю, тимчасово непридатні до військової служби (на строк до 6 міс. за висновком ВЛК); 🔹жінки та чоловіки з дітьми, а точніше: 🔸на утриманні яких перебувають 3 і більше дітей віком до 18 років; 🔸які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років; 🔸які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років (у т.ч. опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі); 🔸які виховують дитину, хвору на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

28.10.2022 10:18:38 Згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» у разі, якщо призову на строкову військову службу підлягають кілька осіб з однієї сім'ї одночасно, відстрочка може надаватися одному з них за їх бажанням . Така відстрочка надається на час проходження строкової військової служби особами, до звільнення в запас одного з них. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу