image

Могу ли я снятся с военного учёта?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 517 04.11.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мне 17 лет, сейчас учусь в Польше на подготовительных курсах для поступления в университет, скоро мне исполнится 18 лет и я боюсь вернутся в Украину, потому что меня могут забрать в армию. Что можно сделать в такой ситуации?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
29.10.2021 14:24:00
Если целью переезда есть смена места жительства или командировка, учеба, отпуск длительностью более 3 месяцев, призывник обязан явиться в комиссариат и сняться с учета для постановки на учет по новому месту проживания - на что у такого призывника есть ровно неделя, такой же срок для постановки на учет по новому месту жительства. Кроме того, если человек сам не встал на учет в военкомат при переезде, то это не значит, что никто о нем и не узнает как о потенциальном призывнике. Так, органы исполнительной власти городского, сельского, поселкового совета (как правило это исполнительный комитет) не могут осуществлять регистрацию места жительства если человек снялся с учета в военкомате и не встал по новому месту жительства. Кроме этого, если не встать на учет в военкомат своевременно, полиция имеет право розыска, задержания и даже доставки лиц, которые уклоняются от своих военных обязанностей (ч. 3 ст. 38 Закона).Пока Вы учитесь, Вас не призовут, Ви будете на военной кафедре в университете.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

29.10.2021 16:24:56 Підставами для зняття військовозобов’язаних з військового обліку у Р(М)ВК є для військовозобов’язаних, які вибули на строк більше трьох місяців за межі України, – документи, які підтверджують виїзд військовозобов’язаного за кордон.Для зняття з військового обліку призовник зобов'язаний особисто з'явитися до районного військового комісаріату і подати письмову заяву, в якій зазначається причина зняття з військового обліку та точна адреса нового місця проживання, і у разі потреби подати відповідні документи. Призовник повинен з собою мати посвідчення про приписку до призовної дільниці. У посвідченні про приписку до призовної дільниці ставиться штамп про зняття з військового обліку, після чого посвідчення повертається призовнику.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

30.10.2021 20:53:33 На підставі ч. 9 статті 17 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу», відстрочка від призову до армії у разі навчання за кордоном надається лише за умови здобуття освіти у навчальних закладах інших країн в рамках міжнародних договорів. Деякий час після відновлення призову на строкову службу міжнародними договорами України для отримання відстрочки від армії при навчанні за кордоном вважалися міжурядові угоди про визнання атестатів, дипломів та інших документів про освіту. Такі міжнародні договори укладені між Україною і Польщею, Італією, Іспанією, Австрією, Канадою, США, Великою Британією, Угорщиною, Францією, Росією та іншими державами. Через відсутність офіційних роз’яснень до положень ст.17 ЗУ «Про ВОіВС», її тлумачення в різних військкоматах іноді різниться (деяким призовникам щастить), тому єдине, що можна порадити — дізнатись думку конкретного військового комісара з питання можливості надання відстрочки. Зробити це можна через особисте звернення призовника.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

03.11.2021 16:50:09 Доброго дня. Отримайте в Польщі необхідні підтверджуючі документи щодо проходження навчання. І якщо виникне питання що Вас мають забрати до армії надайте їх у Воєнкомат. В рамках міжнародних договорів України якщо особа навчається в навчальних закладах інших держав така особа має право отримати відстрочку на увесь період навчання.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №214 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу