image

Могут ли забрать квартиру

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 294 20.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте, подскажите, пожалуйста ,человек прописан в моей квартире,набрал микрокредитов,не возвращают, могут ли у меня забрать квартиру?право собственности не имеет.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
13.05.2022 12:50:15
Здравствуйте, нет, не смогут, он будет отвечать перед кредиторами только имуществом, которое имеет в личной собственности, Вашей квартиры его проблемы никак не коснуться. Если кредиторы подадут в исполнительную службу (которая пока не работает из-за войны) в пределах исполнительного производства по взысканию кредита (открытого на основании решения суда или исполнительной надписи нотариуса о взыскании с того человека долга по кредиту) соберутся провести действие по описи личного имущества должника, которое возможно находиться в Вашей квартире, где он прописан, то никого не впускайте без решения суда о допуске в Вашу квартиру для проведения этой процедуры и утверждайте, что его имущества там нет
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

13.05.2022 12:14:13 Доброго дня. Звичайно ні, квартиру у Вас ніхто не має права забрати за кредити які отримувала особа, яка зареєстрована у Вашій квартирі. Тому що реєстрація у квартирі не породжує права власності на неї. Це якщо Ви не виступали у тих кредитах майновим поручителем. У такому разі повинні відповідати солідарно із основним боржником. Поручитель це той, хто підписував договір поруки до кредитного договору, однак як показує практика, мікрокредити укладаються без поручителя.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

13.05.2022 13:36:50 Представители финансовой компании могут сделать отчуждение имущества заемщика только в том случае, если квартира находится в залоге, и только после соответствующего судебного решения. Если дело все же дошло до суда и было принято решение в пользу банка, арест накладывается на: зарплату заемщика, банковские депозиты, ценные бумаги, автотранспортные средства, недвижимость и прочее имущество. Если человек не имеет права собственности на квартиру, то и забрать ее у него никак не могут, это Ваша собственность, не волнуйтесь. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.05.2022 15:43:20 Ні забрати майно або накласти стягнення, арешт на майно яке не належить особі ніхто не може. Якщо ви власник квартири то незалежно від того, чи зареєстрований чи проживає особа яка набрала кредитів, правом власності він не наділяється. Ті боргові зобов’язання, які взяла на себе особа, не можуть розповсюджуватися на майно інших людей, навіть якщо вони в родинних стосунках. Бо МФО не можуть дістатися рухомого чи нерухомого майна родичів боржника. Дуже рідко така організація подає до суду на позичальника, хоча теоретично таке звернення може бути і майно боржника може підлягати під забезпечення цього позову. Але процес стягнення майна з боржника досить дорогий, тому зазвичай МФО намагається вирішити питання до суду.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

14.05.2022 08:16:26 Добрый день. Квартиру забрать не могут, так как он не собственник. Но в случае вынесения судебного решения о взыскании с него долга, исполнительная служба имеет право описать имущество по месту его проживания(регистрации). Тогда придется в судебном порядке доказывать, что описанное имущество принадлежит Вам. Но это возможно только после окончания военного состояния, так как сейчас все исполнительные производства остановлены. Поэтому если у Вас есть возможность, рекомендую его выписать.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область

17.05.2022 19:21:32 Ні. Якщо ви не є поручителем по тих кредитах. Ваше право власності захищено та гарантоване Конституцією України.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу