image

Націоналізація майна громадян РФ

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 696 20.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня! Чи можуть по закону забрати нерухомість, оформлену на родича-громадянина РФ? Якщо так, то як уникнути? Нотаріус сказав, що квартиру можна буде зареєструвати на нового власника, тільки коли цей подасть заяву на вихід з громадянства РФ. Куди подавати і в який термін її мають розглянути, незрозуміло. Також родич народився в Україні, і в свідоцтві про народження записаний як українець. Можливо краще одразу подавати на посвідку по територіальному походженню?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

13.05.2022 07:34:43 Забрати майно або націоналізувати гром. РФ не може ніхто. Підставою для застосування націоналізації майна РФ ЗУ №7169 «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» виключно до гром РФ, які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію росії проти Укр, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, виключно для них застосовуватиметься примусове вилучення їхніх активів в Укр. Якщо у Вас існують сумніви, що наявні підстави для вилучення майна, обдумайте можливість укладення між Вами і Вашим родичем гром РФ договір купівлі-продажу (за символічну плату) або дарування майна. Для зазначеного не обов'язково гром. РФ повертатися йому достатньо видати нотаріальну довіреність на укладення договору купівлі-продажу, або дарування. Щодо вихід з громадянства та оформлення посвідки то зараз це фактично не можливо, тому розглянете зазначене по закінчіню війни

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

13.05.2022 08:55:44 01.04.2022 ВРУухвалила законопроект № 7169 від 15.03.2022, який вносить важливі зміни до Закону про вилучення. Законопроект №7169 наразі підписаний головою ВРУ та спрямований до підписання Президенту України. Після підписання та оприлюднення він одразу набуде чинності. Ключова зміна Законопроекту №7169 - істотне розширення переліку Резидентів, майно яких може бути конфісковане. У випадку набуття чинності Законопроектом, до кола Резидентів будуть включені також наступні категорії: фізичні особи - громадяни Російської Федерації, а також особи, які не є громадянами Російської Федерації, але мають найбільш тісний зв'язок з Російською Федерацією, зокрема, мають місце проживання або займаються основною діяльністю.Також Законопроект №7169 уточнює, що примусове вилучення здійснюватиметься на користь держави Україна у рахунок майбутньої репарації.Вам треба оформляти українське громадянство відмовившись від російського. Заява подається до територіального органу Державної міграційної служби.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.05.2022 12:50:34 Доброго дня. Відповідно до статті 9 Закону України "Про громадянство України", іноземець може бути за його клопотаннями прийнятий до громадянства України. Необхідно зібрати необхідні документи, звернутися до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання, подати заяву разом із необхідними документами, отримати довідку про реєстрацію особи громадянином України (що є підставою для оформлення паспорта громадянина України) у територіальному органі або підрозділі ДМС України за місцем проживання. Загальний термін розгляду заяв про прийняття до громадянства України не повинен перевищувати оного року з дня їх надходження. Детально читайте тут: https://dmsu.gov.ua/poslugi/nabuttya-gromadyanstva-ukrajni.html

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

17.05.2022 20:12:11 Закон України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» № 2116-ІХ (далі - «Закон про вилучення»). Цей Закон визначає правові засади примусового вилучення з мотивів суспільної необхідності (включаючи випадки, за яких це настійно вимагається військовою необхідністю) об'єктів права власності Російської Федерації як держави, яка почала повномасштабну війну проти України, та її резидентів. Згідно з Законом про вилучення, резидентами РФ (далі - "Резиденти") вважаються юридичні особи (їх філії, представництва), що здійснюють свою діяльність на території України, у яких прямо або опосередковано РФ (як держава) є засновником (учасником, акціонером), бенефіціаром чи має інші форми участі.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу