НАДО ЛИ РАЗРЕШЕНИЯ НА ВЫЕЗД РЕБЁНКУ 12 ЛЕТ? ✅ 516 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Надо ли разрешения на выезд ребёнку 12 лет?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 93 29.07.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер, я хочу отправить на летние каникулы своего двенадцатилетнего ребёнка к бабушки в Италию. Но мой муж не дает разрешение на выезд. Могу ли я что-то сделать? Могу ли принудительно заставить дать разрешение?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
06.07.2021 20:38:17
Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених за нотаріально посвідченою згодою одним з батьків. Поряд із тим, існують випадки, коли згода батька на виїзд дитини не потрібна, але потрібно підготовити деякі документи для пред’явлення їх на кордоні. Існує ряд правових підстав, коли один з батьків самостійно вирішує питання тимчасового виїзду дитини за кордон, серед яких: рішенням суду визначено або висновком органів опіки та піклування підтверджено місце проживання дитини разом з ним; термін перебування за кордоном не перевищуватиме один місяць;наявна заборгованість зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, підтверджена довідкою про наявність заборгованості зі сплати аліментів (видається органом державної виконавчої служби або приватним виконавцем); метою поїздки має бути оздоровлення та відпочинок дитини за кордоном Успіхів
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

06.07.2021 21:45:37 После 29 августа 2019 года родитель, постоянно проживающий с ребенком, может не оформить разрешение второго родителя на выезд для ребенка за границу, если факт постоянного проживания с ребенком подтверждается документом из суда или органа опеки. Важно то, что родитель, планирующий отправиться с ребенком за границу, должен сообщить второму родителю о планируемой поездке, а сама поездка не должна превышать одного месяца. Еще важно узнать пустят ли Вас без разрешения именно в Италию. Потому как некоторые страны требуют вышеуказанный документ. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

07.07.2021 18:30:48 Добрый вечер. Если ребенок выезжает из страны в сопровождении одного из родителей, необходимо нотариально удостоверенное разрешение второго родителя; если же ребенок выезжает из страны в сопровождении других лиц - нотариально удостоверенное разрешение должно предоставляться и отцом, и матерью. Благодарю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

09.07.2021 16:50:14 Статья 313 Гражданского кодекса Украины ограничивает детей, не достигших 16 лет, в праве свободного выезда за границу. Такой ребенок может выехать из Украины при наличии письменного согласия второго родителя, удостоверенного нотариусом. Если договориться с вашим мужем о предоставлении согласия невозможно, у вас есть два варианта решения проблемы. 1 - если у вашего мужа есть задолженность по алиментам на ребенка больше 4х месяцев, возьмите справку у частного/государственного исполнителя о существовании задолженности. С этой справкой вы сможете вывезти ребенка из Украины без согласия мужа. 2 - обратитесь в суд за предоставлением разрешения на выезд ребенка за границу. В исковом заявлении укажите, что цель выезда за границу - навестить родственников, и что отец ребенка отказался предоставить разрешение. Рекомендую зафиксировать факт отказа отца от выдачи разрешения: например, провести с ним телефонный разговор об этом под запись. Запись предоставить суду в качестве доказательства.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

14.07.2021 23:26:43 Здравствуйте! Теоретически єто возможно, но вряд ли Вы успеете это сделать за оставшееся время летних каникул. Есть несколько вариантов: 1) решение суда о предоставлении разрешения на выезд из Украины гражданину, не достигшему 16-летнего возраста, без согласия и сопровождения второго из родителей; 2) справки о наличии задолженности по уплате алиментов, выданная государственным или частным исполнителем; 3) На срок до одного месяца - при предъявлении решения суда или органа опеки и попечительства совета объединенной территориальной громады в котором определено (подтверждено) место жительства ребенка с одним из родителей , который намерен выехать с ребенком.. То есть, если у мужа нет задолженности по алиментам, Вы проживаете совместно, то единственным способом является решение суда. Но, с учетом сроков рассмотрения дел судами - успеть на это лето не реально. Если нужно на будущее, - обращайтесь лично через сайт. Оставляйте отзыв. Всего Вам доброго!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №173 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу