НАКЛАЛИ ШТРАФ НА ПРОДАВЦЯ БЕЗ МАСКИ ✅ 368 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Наклали штраф на продавця без маски

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 63 31.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Я Фоп. В мене магазин з фруктами і овочами. Недавно мені виписали штраф 17 000 грн, за те що мій продавець знаходився в павільйоні без маски. Чи можна якось оспорити штраф і не платити? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
26.03.2021 15:52:15
Доброго дня, законом на вас покладено обов’язок слідкувати за тим, щоб робітники носили маски, які прикривають і рот і ніс. проте на сьогодні штраф складає від 3400 до 5100 грн, адже 14.01.2021 вступили в силу зміни до закону України про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. Якщо протокол складено після 14.01.2021 то звісно помилка в сумі, про що слід вказати під час судового розгляду, адже цей протокол потрапить до суду і вже суд вирішить про наявність або відсутність складу правопорушення. Загалом судова практика йде на захист осіб відносно яких склади протокол, проте слід зібрати докази, чому ви вважаєте що протокол не законний. Крім того, за загальним правилом - якщо рішення по справі не прийнято протягом 3 місяців, то вас не можна притягти до адміністративної відповідальності, в силу статті 38 кодексу України про адміністративні правопорушення чим люди дуже часто користуються
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

25.03.2021 16:45:07 Штраф за порушення правил карантину оскаржується лише в адміністративному суді. Подавайте позовну заяву про оскарження - на це в вас є 10 днів від дня складення постанови про накладення штрафу. Відповідачем за позовом буде підрозділ Національної поліції, співробітником якого складено протокол. Практика розгляду судами позовів про скасування штрафів свідчить про те, що поліцейські ніяк не фіксують, що людина перебувала десь без маски. Тому в суді поліція не зможе довести, що ваш продавець дійсно був без маски, оскільки не матиме доказів на підтвердження відсутності одягнутої маски. Тож, ви зможете оскаржити штраф в суді. Раджу вам знайти адвоката чи юриста, якій має досвід у складенні потрібної вам позовної заяви. Наймати його на всю справу потреби немає, але написати позов має фахівець. Суд розгляне ваш позов у порядку спрощеного провадження (без виклику вас у суд), і скасує штраф поліції. Детально щодо оскарження штрафу в судовому порядку вас проконсультує адвокат (юрист).

BASE (Базова) 35.03
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

29.03.2021 11:08:55 Добрий день! Притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП починається зі складання протоколу про адміністративне правопорушення. Після оформлення протоколу та доданих до нього матеріалів протокол направляють до суду, у якому й буде розглядатись справа про адміністративне правопорушення. Розглядаючи справу суддя повинен, зокрема, з’ясувати, чи правильно складено протокол про адміністративне правопорушення та чи можна за допомогою такого протоколу й доданих до нього матеріалів встановити наявність в діях відповідної особи складу адміністративного правопорушення. Важливо, що судова практика в більшості випадків стає на бік громадян - в судах такі справи закриваються за відсутністю складу правопорушення. Раджу Вам отримати юридичну консультацію саме по складеному протоколу та обрати разом з юристом/адвокатом позицію в суді. Бажаю успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу