image

Навчання за кордоном

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 112 16.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Якщо я планую розпочати навчання з 1 жовтня 2022 у Польщі, чи зможу я перетнути кордон? Які документи мені будуть потрібні? Чи дозвіл для виїзду за кордон стосується лише студентів, які вже навчалися на денній формі на початок війни?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

09.05.2022 11:21:51 Звернувшись до польського національного агентства з питань академічного обміну, українські студенти мають змогу вступити в вищі навчальні заклади навчання в Польщі вже в цьому семестрі та не витрачати час дарма. Для того, щоб вступити до польського ВНЗ необхідно отримати податковий ідентифікатор PESEL. Фактично, PESEL надає статус тимчасового притулку та можливість вчитися. Такий ідентифікатор можна отримати в будь-якій країні Європейського Союзу, в кожній країні він називається по-різному. У разі його отримання ви зможете безплатно навчатися в державних польських ВНЗ і оформити заяву на стипендію та студентський кредит. В приватних навчальних закладах можливість навчатися безплатно не передбачена. Вам необхідно мати такі документи: відстрочку від призову (її можна оформити у територіальному центрі комплектування за місцем приписки на підставі довідки з ЗВО, де навчається),дозвіл на перетин кордону від керівника відповідного центру комплектування за місцем приписки.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

09.05.2022 11:38:18 Доброго Вам дня. Перетнути державний кордон на виїзд з України можуть громадяни України - здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти (студенти, слухачі). Вищевказане передбачено постановою КМУ №383 від 29.03.2022 року. Тобто Ви, як студент закордонного вишу, маєте право виїзду за межі України в період дії воєнного стану. Підтверджуючими документами можуть бути: договір чи контракт про навчання, студентський квиток, лист-підтвердження з навчального закладу тощо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

09.05.2022 11:54:44 Так ви як студент Вузу зможете перетнути кордон. Документи, що необхідні для перетину кордону - документи, що підтверджують навчання в іноземному Вузі на денній або дуальній формі навчання, такі як договір про навчання, витягі з наказів про зарахування, запрошення від Вузу тощо документи мають бути переведені на українську мову, справжність яких можна підтвердити, та документи, що підтверджують особу громадянина, що перетинає кордон. Також зважаючи на дату початку навчання - обмеження на перетин кордону може вже не бути. Тобто, при наявності документів, що підтверджують Ваше навчання Ви зможете перетнути кордон. Що дозволу на перетин кордону, то він стосується студентів, що навчаються, тобто у нас студентами, що навчаються визначається особа, що зарахована на навчання з 01 вересня. Роз'яснень, вже навчаються, будуть навчатися в майбутньому, потенційно направленні для вступу тощо норми не містять. Проте й зазначення на початок війни також. Є формулювання "Здобувачі освіти.."

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

09.05.2022 21:49:59 Відповідно до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 із змінами та доповненнями громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть виїхати за кордон для здобування фахової передвищої та вищої освіти за кордоном. Документи які потрібні: студентський квиток або студентська віза; перекладені та нотаріально завірені документи про зарахування/навчання особи у закордонному вузі; військово-облікові документи з записом щодо надання їм відстрочки від призову (призову за мобілізацією), довідка видана територіальним центром комплектування та соціальної підтримки для виїзду за кордон для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти). Зауважу, що ці правила модуть змінитися до жовтрня 2022р.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

12.05.2022 09:10:09 За останніми актуальними розясненням прикордонної служби від 03.05.22 на сайті https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-kordonu-v-umovah-pravovogo-rezhimu-vonnogo-stanu/ наразі (що буде у жовтні 2022 невідомо) право виїзду за кордон мають здобувачі фахової передвищої та вищої освіти за кордоном (у підтвердження надаються - студентський квиток або студентська віза; перекладені та нотаріально завірені документи про зарахування/навчання особи у закордонному вузі; військово-облікові документи з записом щодо надання їм відстрочки від призову (призову за мобілізацією), довідка видана територіальним центром комплектування та соціальної підтримки для виїзду за кордон для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти). Тобто, це не тільки стосується тих, які вже навчалися на денній формі на початок війни, а набули такого статусу надалі, в т.ч. на дуальній формі

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

12.05.2022 16:51:50 Студенти закордонної форми навчання мають право на отримання відстрочки від мобілізації та можуть виїхати за кордон. Щоб виїхати за кордон, необхідно отримати у військкоматі посвідчення про відстрочку від мобілзації. Військкомат видає посвідчення про відстрочку від мобілізації на підставі довідки від іноземного навчального закладу про зарахування вас на навчання до цього закладу. Зверніться до адміністрації польського навчального закладу за отриманням довідки про зарахування на навчання; після отримання довідки зробіть її нотаріальний переклад на українську мову та надайте довідку і її переклад до військкомату. Військкомат видасть вам посвідчення про відстрочку від мобілізації на весь період навчання. З цим посвідченням ви зможете виїхати з України.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу