НЕ МОГУ ВСТУПИТЬ В НАСЛЕДСТВО. ✅ 1219 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Не могу вступить в наследство.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 88 02.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Не выдают справку о том что брат не прописан в доме, и я не могу оформить право властности. Говорят что не работают реестры, а от квартального комитета справку нотариус не принимает. Что мне делать? Ждать не могу потому что из за того что нет права властности не подключить газ в дом.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

25.04.2022 14:02:33 В условиях военного или чрезвычайного положения наследственное дело заводится по обращению заявителя любым нотариусом Украины, независимо от места открытия наследства. При отсутствии доступа в Единый реестр завещаний и наследственных дел (нд) нотариус заводит дело без использования этого реестра и проверяет наличие заведенного дела, наследственного договора, завещания на протяжении 5 рабочих дней со дня возобновления такого доступа. НД регистрируется в Наследственном реестре только после проверки ведомостей реестра на наличие ранее заведенного наследственного дела. Запрещается выдача свидетельства о праве на наследство в нд, заведенном без использования Наследственного реестра, до его регистрации в Наследственном реестре. При отсутствии доступа к Наследственному реестру доверенностей нотариальное удостоверение завещания или доверенностей, внесение в них изменений, отмена, осуществляются без использования этих реестров, но когда Реестр возобновит работу, нужно будет внести в течении 5 д

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

25.04.2022 14:08:16 У ЦНАПі Ви можете отримати “Довідку про склад зареєстрованих осіб у житловому приміщенні”, в якій вказано інформацію про всіх зареєстрованих осіб у житлі, а у разі відсутності зареєстрованих осіб - дату зняття з реєстрації- тобто за довідкою зверніться до ЦНАПу Реєстри не працюють - це вірно з 24.02.2022 року проте відкрити спадщину та відати свідоцтво на спадщину ви можете, просто з переоформленням спадщини є труднощі, які ви зможете усунути по закінченню військових подій не просіть витягі у нотаріуса на нерухоме майно, просіть свідоцтва на спадщину, з ним разом з документами по квартирі й оформляйте договори по газопостачанню та транспортуванні газу. Також у разі затягування з оформленням документів - рекомендую звернутись до іншого нотаріуса. Щодо договору по газу - то монополія газового ринку скасована- зарез діють ряд газових постачальників промоніторте інших у вашому регіоні, не зациклюйтесь на одному.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

25.04.2022 15:52:53 Доброго дня. Наразі дійсно не працюють реєстри, тому Ви не зможете отримати свідоцтво про право власності у нотаріуса. Доведеться чекати.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

25.04.2022 22:09:56 Ситуация не описана детально. С того, что я понял, есть несколько предложений: 1. Данный реестр начал работать, попытайтесь получить эту справку. 2. Нотариус сам вправе эту информацию с реестра получить, она скорее всего будет платной. 3. Барт пусть возьмет паспорт и явится к нотариусу на 14-15стр. есть отметка о регистрации места проживания. 4. Барт может в приложении ДИЯ получить выдержку с реестра которую необходимо предоставить нотариусу. 5. Как я понял то вы оформляете наследство, тогда и вы, и брат можете оформить по 1/2 части наследуемого дома, тогда вопрос о прописке не актуален.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу