НЕ ПЛАТЯТЬ АЛІМЕНТИ ✅ 336 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Не платять аліменти

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 56 04.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Привіт. Зі мною живуть двоє дітей від бившого чоловіка, 8 та 11 років. Суд призначив чоловіку виплату аліментів, але він їх не сплачує. Що робити якшо він не виконує приписи суду? Як з нього можна стягнути аліменти? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

25.02.2021 13:48:51 Вітаю. Якщо у вас є судове рішення про стягнення аліментів - треба написати заяву до суду, який виніс це рішення, про видачу виконавчого документу. Цей виконавчий документ вам треба подати на примусове виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання колишнього чоловіка, або до приватного виконавця, разом з письмовою заявою про відкриття виконавчого провадження. Державна виконавча служба рішення по стягненню аліментів загалом виконує, втім буде працювати повільно, але безкоштовно для вас. Приватний виконавець працює набагато швидше, однак вам доведеться йому платити (а гонорари у приватних виконавців чималі). За подання заяви до суду про отримання виконавчого документу та за подання виконавчого документу до виконання державній виконавчій службі платити не треба. Написати такі заяви ви зможете самі - на сайті будь-якого суду є зразок заяви про видачу виконавчого документу, а зразки заяв про відкриття виконавчого провадження є в виконавчій службі.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

25.02.2021 14:35:33 Доброго дня! Якщо колишній чоловік добровільно не сплачує аліменти, тобто фактично не виконує рішення суду, можна звернутися до суду для отримання виконавчих листів, якщо звісно у вас їх немає. Якщо є або коли ви їх отримаєте, варто звернутися до виконавчої служби із заявлю про примусове стягнення аліментів - тобто відкрити виконавчі е провадження щодо нього. Якщо таке провадження відкрито, а аліментів немає, то модно звернутися знову до суду із позовом про стягнення штрафів, неустойки та пені за прострочення із сплати аліментів. Якщо і це не допоможе, то існує кримінальна відповідальність за умисну не сплату аліментів, тобто якщо більше пів року не платить, модна звертатися до поліції. Якщо у вас відсутні відомості щодо його фактичного доходу, то існує в кожному регіоні країни середній розрахунок заробітної плати, тобто вважається, зо його дохід не нижче цього рівня.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

25.02.2021 14:37:38 Добрий день. Якщо є рішення суду, то також Ви мали отримати виконавчий лист про стягнення аліментів. Пред'являйте виконавчий лист у виконавчу службу за місцем роботи або місцем реєстрації батька дітей. Якщо аліменти не стягувалися за виконавчим листом раніше, то можна стягнути не більше, ніж за минулі 3 роки. У випадку, якщо боржник офіційно працевлаштований, то аліменти стягуються з заробітної плати та перераховуються Вам. Державний виконавець у разі заборгованості зі сплати аліментів більше 6 місяців може: - обмежети боржника у праві виїзду за кордон; - обмежети боржника у праві керування транспортом; - обмежети боржника у праві володіння мисливською, травматичною зброєю та у праві полювання. Крім того, за несплату аліментів передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Також, при наявності боргу з аліментів Ви маєте право стягнути пеню з боржника. Тому, звертайтеся якнайшвидше у виконавчу службу та пред'являйте виконавчий лист до виконання. Бажаю Вам успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

26.02.2021 00:15:41 Подайте рішення суду у виконавчу службу, яка здійснює примусове виконання судових рішень. Якщо й надалі уникатиме платежів, то можуть арештували і продавати його майно, а як немає нічого то можуть заборонити виїзд за кордон та вживати інші заходи примусового виконання

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

03.03.2021 13:11:28 Доброго дня. В першу чергу вам необхідно комунікувати з органом Державної виконавчої служби в провадженні якого перебуває виконавчий лист по стягненню аліментів. Зазвичай це є відділ ДВС за місцем реєстрації боржника. Після цього встановити чи працевлаштований офіційно ваш колишній чоловік, та чи отримує він доходи. В разі якщо так, виконавець має направити за місцем роботи кол. чоловіка відповідні документи на примусове стягнення заборгованості по аліментах. Виходячи з практики, швидше буде якщо ви візьмете ці документи та передасте керівництву самостійно, або через адвоката. Але, особисто від себе рекомендую розглянути можливість до приватного виконавця. Робота приватних виконавців, зважаючи на особисту зацікавленість у результаті більш ефективна, та може в повній мірі забезпечити виконання рішення суду.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №151 Юрист Україна / Запорізька область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу