image

Непідготовлені бійці ТРО на передовій

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 64 23.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Бійців ТРО 101 Окремої Закарпатської бригади без їхньої згоди і без їхнього відома,відправили на передові позиції не підготовленими до бойових дій. Що можна зробити,щоб їх відвели і підготували. Куди звертатися?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

16.05.2022 07:13:15 Ви можете подавати звернення спочатку можливо розпочати з усних скарг на гарячі лінії( "Гарячі лінії" МО України : https://www.mil.gov.ua/kontakti/garyacha-liniya.ht... Сайт МО України: https://www.mil.gov.ua/ тел. 0 800 507 028(ТРО ЗСУ).) та обовязково письмово керівнику в/ч(ТРО, обласного центру(в залежності від дислокації)) та до Міністерства оборони України 03168, м. Київ-168, Повітрофлотський проспект, 6E-mail: admou@mil.gov.ua. Скарги, якщо нарочно, складаються у двох екземплярах(на Вашому ставиться відмітка про вручення), якщо поштою (з описом та повідомленням про отримання). До скарги обовязково додавайте свідоцтво про шлюб, свідоцтва народження дітей(інші докази, що підтверджують наявність на утриманні трьох дітей, в т.ч. посвідчення батьків багатодітної сім’ї). У скарзі(звернені) необхідно описати всі обставини та зазначити, які саме порушення призову було спричинено або порушення вже при службі(наприклад зазначити, що прийняли на службу у ТРО, а відправляють до в/ч).

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

16.05.2022 08:52:18 Доброго ранку. Будь-ласка звертайтесь до свого командування для вирішення питання. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

16.05.2022 17:12:22 “Гаряча лінія” Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України щодо прийому та реєстрації скарг та пропозицій громадян з питань розвитку речового, продовольчого забезпечення; номер телефону: (097) 251-73-56 у робочий час, з 9.00 до 18.00, крім суботи та неділі, з щоденною перервою з 13.00 до 14.00. УВАГА! дзвінки на номер телефону “гарячої лінії” здійснюються за тарифами встановленими операторами звʼязку, яким користується заявник. При необхідності здійснення безкоштовного дзвінка, звертатися за безкоштовним номером “гарячої лінії” 0 800 500 539, за яким автоматично пропонується залишити звернення голосовим повідомленням.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

16.05.2022 21:22:43 Пишіть рапорт командиру, але по ч.2 ст.20 ЗУ «Про основи національного протистояння» з використанням сил і засобів для стабілізації обстановки, а також у визначенні відповідної зони територіальної оборони районом ведення воєнних (бойових) дій, військових частин Сил територіальної оборони ЗСУ за рішенням Головнокомандувача ЗСУ може залучатися до виконання завдань територіальної оборони поза межами території територіальної оборони, тобто мало бути рішення президента про переміщення Вас у район бойових дій. Якщо не реагує керівництво спробуйте подати скаргу в усній формі за гар.лінією МОУ: 0-800-500-410, 0-800-500-442, 044-454 -44-99. Скаргу подати можна письмово чи ел.поштою на zvernmou@post.mil.gov.ua

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

17.05.2022 19:07:28 Звертатися до вищого керівництва ЗСУ та безпосередньо до Резнікова Олексія Юрійовича Міністра оборони України. Гаряча лінія Міністерства оборони та ЗС України 0 800 50 04 42 (044) 454-44-99. Електронна адреса: Call-center_ZSU@mil.gov.ua

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу