image

Незаконное пересечение границ Украины

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 89 11.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мужчина 52 года, покинул территорию Украины с оккупированной части Херсонской области, из-за невозможности выезда на свободную часть Украины, через Крым-Россия-Латвия-Литва-Польша. Что грозит при возвращении в Украину из Польши?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
04.05.2022 19:59:16
1.Законопроект №7171 об угол.ответств. за выезд военнообязанными или лицами, подлежащими мобилизации, на данный день не принят в Верховной раде и не подписан, стадии можете отследить тут https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39240. Пока нет закона – нет правого механизма возбудить угол.дело и оснований для угол.ответственности. 2.Важно – не призывали Вас по повестке для мобилизации, Вас могут в военное время признать пригодным и призывать на службу. Если нет, то нет факта уклонения от мобилизации, и значит нет оснований для админ. или угол.ответств. за нарушения норм о мобилизации (ст.210 КУпАП штраф 85-119грн., ч.1 ст.337 КК за уклонение после предупреждения руководителя военкомата – штраф 5100-8500грн. или исправ.работы до 1 года). 3.Обратно в Украину не будет ответственности, если все вышеуказанное актуально на день выезда и у Вас не было умысла нарушить закон о выезде, а Вы спасали жизнь от военной агрессии рф (факты вторжения в Херсон публичны)
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

04.05.2022 21:38:06 Відповідальність відсутня, оскільки КОНТРОЛЬНИХ ПУНКТІВ В`ЇЗДУ / ВИЇЗДУ через Крим, нажаль не має.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

04.05.2022 21:50:26 За перетин кордону поза пунктами пропуску передбачена відповідальність ст 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 332-2 Кримінального кодексу України, проте відповідальності не буде якщо особа перетнула кордон поза пунктом пропуску рятуючи своє життя від загрози або життя своїх близьких. Не поширюється на випадки повернення в Україну без встановлених документів громадян України, які стали жертвами злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми, а також на випадки прибуття в Україну іноземців чи осіб без громадянства з наміром отримати притулок чи бути визнаними в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, якщо вони звернулися із заявою про надання притулку чи заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, відповідно до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту". Тому відповідальності не буде, проте на час окупації йому складно буде повернутися до місця свого проживання.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

05.05.2022 09:03:53 17 марта в Верховной Раде зарегистрирован законопроект № 7171о внесении изменений в Уголвный кодека относительно ответственности за незаконное пересекание государственной границы Украины с нарушением требований нормативно-правовых норм в особый период или во время действия правового режима военного положения. Проектом Закона предлагается ввести новую статью в Уголовный кодекс, установив уголовную ответственность граждан Украины (лишение свободы на срок от пяти до десяти лет с конфискацией имущества или без такого), а также должностных лиц Государственной пограничной службы (лишение свободы на срок от семи до двенадцати лет с конфискацией имущества или без такого) за пересечение государственной границы Украины с нарушением требований нормативноправових норм в особый период или во время действия правового режима военного положения.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

05.05.2022 09:30:56 На період запровадження в України карантину не застосовуються адмін.стягнення та заходи впливу за правопорушення, пов’язані з порушенням порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України (ТОТ) або виїзду з неї з підстав гуманітарного характеру. Вищевказане визначено Законом від 29.06.2021р. і стосується громадян, які проживають на ТОТ. Дію карантину в Україні продовжено до 31.05.2022р., відповідно до змін до постанови КМУ №1236. Тож, не є порушеннями правил перетину держкордону України вимушене його перетинання, вчинене в стані крайньої необхідності. Тому Вас не мають права притягнути до відповідальності за виїзд з окупованого Херсона через окупований Крим в разі фактичної евакуації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу