image

О военном положении

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 12 29.03.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте, такой вопрос. На данный момент в нашей стране военное положение, так же его продлили до апреля. И дай бог в апреле его снимут. Сможет ли мужчина выехать заграницу после допустим данного снятия ( при том что мобилизация 90 дней )”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
23.03.2022 16:56:36
Согласно Указу Президента №64/2022 «О введении военного положения в Украине» действует военное положение с 5:30 24 февраля 2022 на 30 суток, а с учетом продления до 24 апреля. С большой вероятностью, если война не закончится военное положение будет продлено. А соответственно правила пересечения границы будут изменены, в том числе и сроки мобилизации могут быть продлены. В настоящее время согласно ЗУ "О мобилизации подготовки и мобилизации" четко указана категория мужчин, которые имеют право пересечь границу, кроме этого пересечь границу могут водителя гуманитарного и эвакуационного транспорта, а также представители благотворительних фондов. Есть еще вариант пересечь границу незаконно, помимо пропуска. За это предусмотрен штраф и есть вероятность что вручат повестку, но опять же вручение повестки это еще не значит что Вас призовут. Если нужна будь помощь в пересечении границы, звоните.
PREMIUM 34.34
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше

22.03.2022 18:09:40 Обмеження щодо заборони виїзду за кордон діють на період воєнного стану забороняється виїзд за межі країни громадян України чоловічої статі від 18 до 60 років, водночас це обмеження не застосовуються до окремих категорій осіб.Указом ПУ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який в подальшому затверджений ВРУ, з 24 лютого 2022 року строком на 30 діб по всій території України запроваджено воєнний стан. 24.02.2022 року видано Указ ПУ № 69/2022 «Про загальну мобілізацію», який затверджений ВРУ формі Закону про затвердження Указу Президента України "Про загальну мобілізацію" №7113. П. 4 Указу передбачає, що призов військовозобов'язаних, резервістів та залучення транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України, Національної гвардії України для захисту інформації України, інших військових формувань України здійснити в обсягах, визначених згідно з мобілізаційними планами, а Генеральному штабу не буде воєнного стану не буде потребу в обмежені на кордоні

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

23.03.2022 11:35:51 Чоловікам – громадянам України, віком від 18 до 60 років, обмежено виїзд за межі України на період дії правового режиму воєнного стану. Тобто після припинення чи скасування воєнного стану відповідно такі обмеження також будуть зняті. Що стосується мобілізації, вона ж також оголошена Указом Президента у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, і потреба у ній відпаде у разі припинення чи скасування воєнного стану. Тому, якщо будуть зняті обмеження виїзду за межі України чоловікам віком від 18 до 60 років і такий чоловік на той момент не буде таким, який отримав повістку про явку за мобілізацією, він зможе безперешкодно покинути територію України.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

24.03.2022 18:45:03 Ограничение выезда из Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет предусмотрено Законом Украины "О правовом режиме военного положения". Это ограничение устанавливается на все время действия военного положения и автоматические снимается после отмены военного положения Указом Президента либо после окончания срока действия военного положения (если снова не будет продления). После снятия военного положения снимаются и все ограничения, связанные с ним. В том числе и запрет на выезд. Мобилизация существует отдельно от военного положения, и регулируется отдельным законом. В этом законе нет запрета на выезд из Украины мужчин, даже когда в период выезда в стране проводится мобилизация. Это означает, что после снятия военного положения вы сможете выехать из Украины без любых препятствий.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

24.03.2022 22:11:23 так. оскільки заборона на виїзд для чоловіків 18-60 років діє тільки під час військового стану.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №232 Юрист Україна / Київ

25.03.2022 09:30:07 Доброе утро. Конечно да. Когда снимут военное положение в стране, выезд будет на прежних условиях. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

28.03.2022 13:44:37 Доброго дня! У разі скасування правового режиму воєнного стану одночасно зупиняється можливсть держави обмежувати ваші конституційні права та свободи. Тобто, у випадку скасування воєнного стану Ви зможете реалізувати своє право предбачене ст. 33 Контитуції України на перетин українського кордону.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №233 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу