image

Облік военнозабовязаним

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 64 24.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день.подскажите.я проходил срочную службу в 2006 г в погран войсках.был комисован по ст.17 б.гр 2. Мне нужно самому итти в военкомат становится на учет и проходить комисию.или ждать повестку?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
17.04.2022 11:05:08
Місцеві органи виконавчої влади повинні забезпечити своєчасне прибуття на збірні пункти та у військові частини громадян, які призиваються на вс. Встановлення особи військовозобов’язаного відбувається на підставі документів, що засвідчують особу. Військовий обов’язок встановлюється з метою підготовки громадян до захисту своєї держави, забезпечення особовим складом ЗСУ, інших утворених відповідно до законів військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Держ спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями. Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії. Призовники, які отримали повістку з військкомату зобов’язані прибути до призовної дільниці в термін, зазначений у повістці. При цьому в Законі зазначено, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Тобто, у вашому випадку ви можете прийти самостійно, але війскомат має ваші дані тому можете очікувати повістки.
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

17.04.2022 12:33:56 Добрий день. Ви перебуваєте на військовому обліку у центрі комплектування (військоматі), оскільки проходили строкову військову службу. Через це, Вас мали право мобілізувати ще у гругу чергу мобілізації, яка наразі закінчилася (зараз триває третя черга). Стаття розкладу хвороб, яку Ви вказуєте, встановлює непридатність до військової служби в мирний час, обмежену придатність у воєнний час. Можливо тому Вас не викликали та не мобілізували. Ви можете самостійно звернутися до центру комплектування за місцем реєстрації для отримання інформації, або очікувати виклику.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

18.04.2022 09:00:54 Доброго ранку. Вам бажано з'явитись до військомату за місцем свого проживання для роз'яснення Вашої ситуації, там Ви більш детально дізнаєтесь, що Вам робити. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

18.04.2022 16:42:40 Добрый день. Ждите повестку. Потом на медкомиссию.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

22.04.2022 17:46:04 Гр.2 это «Громадяни, військовослужбовці, які приймаються, призиваються та проходять військову службу осіб рядового, серж.та старш.складу», ст.17-б это «Непридатність до військової служби або обмежена придатність визначається індивідуально». То есть, Вас могут вызвать для прохождения ВЛК и возможно признать ограничено пригодным для службы. По п.1 Правил військового обліку призовників і військовозоб., військовозобов’язані повинні: перебувати на військ.обліку за місцем прож. у військоматах, особисто у 7денний строк прибувати до військоматів з паспортом і військово-обліковими док.для зняття з військ.обліку в разі вибуття в іншу місцевість до нового місця прож., особисто повідомляти у 7денний строк військомат про зміну адреси місця прож. Если Вы состоите на учете в военкомате по месту прож. и Вас не вызывали по повестке, то Вы ничего не нарушили и можете просто ждать вызова. Если сняты с учета по какой-либо причине, то следует пойти стать на учет, чтобы не нарушать вышеуказанные Правила

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу