image

Обжалование военойкомисии (белый билет)

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 146 06.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день!у меня белый билет мне 32 года,врождённый порок сердца,гастрит, комприсионый перелом 4 шейного позвонка,грубо говоря шейный позвоночник держится на мышцах,врачи сказали что я хожу вообще не понятно каким чудом, нужно ставить имплант,а пока делать стабильно упражнения на шею,чтобы мышцы помогали,в военкомате сказали что я годен,жди звонка,мой врач говорит что если я в броне(40кг )простою больше 5 часов,есть шансы сесть в кресло инвалидное,выше 10-15 кг поднимать нельзя!что мне делать?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

29.04.2022 18:47:20 Доброго дня. Впевнений, що всі висновки лікарів у Вас записані в картці хворого, якщо ні, то необхідно швидко пройти всіх лікарів для отримання висновків. Адже, відповідно до ст. 76 Додатоку 1 до Положення про військово-лікарську експертизу в ЗС України, травми хребта, спинного мозку, кровоносних судин, нервових сплетінь та периферичних нервів S22, S24, S25, S32 (переломи хребта на будь-якому рівні, перелом хребця, дуги хребця, остистого, поперечного відростка, вивих, підвивих хребця, розрив міжхребцевого диска; розрив, здавлення, струс, набряк та крововилив спинного мозку) зі значними порушеннями функцій є непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку, а з помірними порушеннями функцій непридатність до військової служби або обмежена придатність визначається індивідуально.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

29.04.2022 18:49:05 Вам необхідно з наявними у вас медичними документами, що підтверджують ваші захворювання оскаржувати висновок ВЛК. Постанова ВЛК регіонів може бути оскаржена у ЦВЛК або у судовому порядку (п. 2.4.10 п. 2.4 гл 2 р I Положення https://zakon.rada.gov.ua/laws/show). Постанови ЦВЛК можуть бути оскаржені в судовому порядку (п.п. 2.3.5 п. 2.3 гл 2 р І Положення). Рішення ВЛК можуть бути оскаржені в такому порядку: постанови ВЛК районного (міського) військового комісаріату переглядаються ВЛК військового комісаріату АР Крим, областей, міста Києва; Для перегляду рішення особі необхідно подати у ВЛК вищого рівня або ЦВЛК заяву про перегляд оскаржуваної постанови ВЛК нижчого рівня та додати до заяви всі наявні документи, видані військово-лікарською комісією, рішення якої переглядається. Також в заяві необхідно вказати причини ініціювання перегляду. Оскарження рішення ВЛК в суді здійснюється в порядку адміністративного судочинства відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства України.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

30.04.2022 12:11:50 Добрый день! Вам необходимо пройти ВВК и если Вас признают годным к военной службе, Вы можете обжаловать результат в ВКК высшего уровня или в административный суд по месту нахождения ВКК. Для этого Вам необходимо собрать все медицинские обследования и документы, которые подавались на ВВК, и все документы, созданные ВКК. Если все эти документы Вы подали в военкомат, обратитесь к ним письменно с просьбой предоставить Вам все копии. В случае отказа, документы можно истребовать в судебном порядке.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область

01.05.2022 12:18:39 Доброго дня. Вам потрібно самостійно звернутися в цивільному порядку в медичний заклад для проходження медичного обстеження і надалі висновок лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) пред'явити при проходженні військово-лікарської комісії (ВЛК), яка відбувається за направленням центру комплектування (військомату). В такому разі ВЛК виявлені у Вас ЛКК проблеми зі здоров'ям потрібно буде або підтвердити, або спростувати. Однак отримання відстрочки і/чи зняття з військового обліку все ж можливе виключно за наслідками проходження ВЛК.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

02.05.2022 10:01:14 Доброе утро. С белым билетом Вас призывать не должны, но и выехать за границу Вы не сможете, Вас не выпустят. Решение комиссии всегда можно оспорить, что я Вам и советую сделать. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

04.05.2022 11:35:31 Понятия белый билет в законе нет, но есть исключение с воен.учета по п.3 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» военнообязанных, которые по заключению ВЛК (военно-врачебной комиссии) признаны непригодными к службе и подлежат исключению с воинского учёта. Если такой записи в военнике или тимчасовом посв. нет, то Вам надо пройти ВЛК в военкомате, получить постанову, и если Вас признают годным, то обжаловать ее в ЦВЛК или суд п.2.4.10 р.2 Наказу МОУ №402 от 14.08.08 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу