ОНЛАЙН КРЕДИТ ✅ 263 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Онлайн кредит

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 43 31.12.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. На меня мошенники взяли онлайн кредит в МФО. Написал заявление в полицию и открыли уголовное производство по ст 190 ч 1 Уголовного Кодекса. В МФО были отправлены все документы, о том что было открыто уголовное производство. Но в МФО не перестали насчитывать проценты, а ещё продали кредит вместе с процентами факторинговой компании. Чем регулируется действия МФО во время досудебного расследования ? Куда обратиться если незаконно открыли кредит ? Нужна юридическая помощь.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

24.12.2020 15:01:39 На сегодня Закона о МФО не существует. Эти компании работают "в черную", вне правового поля. Сейчас вы действуете так: 1.Пишите письмо в МФО о том, что не оформляли у них кредит, просите предоставить копии документов, на основании которых был выдан кредит. 2.Запрашиваете у факторинговой компании договору уступки права требования - по закону компания должна была предоставить вам его. Если не предоставили - закон не обязывает вас погашать кредит. 3.Долг по кредиту не погашаете, никаких документов с факторинговой компанией не подписываете. 4.Факторинговая компания, не получив от вас денег, обратится к нотариусу за совершением исполнительной надписи (документ, позволяющий взыскать с вас долг принудительно). С 2017 исполнительные надписи незаконны. 5.Когда факторинговая компания получит исполнительную надпись, подавайте иск в суд о признании исполнительной надписи не подлежащей исполнению. Для этого обратитесь к юристу/адвокату. Суд признает исполнительную надпись незаконной.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

24.12.2020 22:55:42 Дійсно потрібен адвокат із кредитних питань. Окрім поліції, можна звернутись в органи захисту прав споживачів. А також написати листа вимогу факторинговій компанії що все це незаконно, щоб вони припинили нарахування процентів, а про стягнення кредиту заявилися як Потерпілі а рамках кримінального розслідування. Зверніться також до адвоката задля недопущення стягнення кредиту і процентів із вас. Краще не втрачати час, щоб не було запізно

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

26.12.2020 20:31:46 Добрый день, ну вообщем то пока уголовное производство длится и нет подозреваемых то как бы у мфо считает что они вправе это делать, так как были взяты определенные обязательства и это не является противозаконным. Объясню почему - существует несколько исходов уголовного производства - найдут подозреваемого и привлекут к ответственности обили не найдут и однажды дело закроют. Открытие уголовного производства к сожалению не останавливает и не отменяет сложившуюся ситуацию. Я бы советовал провести почерковедческую экспертизу и подтвердить что вы не подписывали. При наличии факта признания вас потерпевшим и наличии положительной експертизы с этим уже можно работать. Плюс вы можете обратится в суд с признанием договора кредита недействительным и приобщит эти документы

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу