image

Оскарження рішення ВЛК

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 123 11.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Коли мені вручили повістку ,перед мобілізацією я проходив військово-лікарську комісію .Мені здається ,що лікар зробив помилку у висновку ,які були підставою для надання мені відстрочки . Як я можу законно це оскаржити ?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
02.11.2022 15:06:49
У разі незгоди з висновком ВЛК оформленим постановою, така може бути оскаржена до ВЛК вищого рівня або до суду (підпункт 2.4.10 пункту 2.4 глави 2 розділу I Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України». У разі незгоди з висновком ВЛК оформленим постановою, така може бути оскаржена до ВЛК вищого рівня або до суду (підпункт 2.4.10 пункту 2.4 глави 2 розділу I Положення). Оскарження постанови ВЛК в адміністративному порядку, а саме до ВЛК вищого рівня, зокрема: постанови ВЛК районного (міського) ТЦК СП можна оскаржити до ВЛК області або м. Києва; перегляд постанов, підпорядкованих ВЛК (ВЛК областей), мають право здійснювати ВЛК регіонів; постанови будь-яких ВЛК має право переглядати Центральна ВЛК. Для оскарження постанови ВЛК до ВЛК вищого рівня або безпосередньо до Центральної ВЛК потрібно подати заяву, у якій зазначити причини перегляду постанови з документами підтверджуючими скаргу. Також можливо звернутися безпосередньо до адміністративного суду.
PRO 70.54
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

02.11.2022 15:01:42 1. Оскарження до ЦВЛК (центральна військово-лікарська комісія) 2. Оскарження до суду.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

02.11.2022 15:04:10 Оскарження рішення ВЛК здійснюється шляхом подачі скарги до обласного ВЛК чи до ЦВЛК - це досудовий порядокоскарження. В заяві вказуєте у зв'язку з чим не згодні з висновком лікарів - це не врахування діагнозів/ наданних довідок, порушення процедури огляду, тощо. До заяви додається завірена копія довідки ВЛК, копії усіх наявних медичних документів/ довідок/виписок за Вашим станом здоров'я. Скаргу також можна подати до суду, з метою скасування рішення ВЛК. Але суд не має права розглядати встановлений діагноз та стан придатності до служби - суд лише вивчає процесуальний порядок проведення огляду та наявність порушень в цьому порядку. Для досягнення ефективності в оскарженні довідки ВЛК варто звернутись до спеціалістів, котрі підготують якісну заяву на оскарження рішення ВЛК

BASE (Базова) 0
Реклама

02.11.2022 16:15:05 Вітаю, шановний клієнте. Рішення ВЛК можна оскаржити до Центральної ВЛК або через суд.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

02.11.2022 17:07:58 А ви не хочете відстрочку? Порядок оскарження постанов (висновку) ВЛК Постанова ВЛК регіонів може бути оскаржена у ЦВЛК або у судовому порядку (підпункт 2.4.10 пункту 2.4 глави 2 розділу I Положення). Постанови ЦВЛК можуть бути оскаржені в судовому порядку (п.п. 2.3.5 п. 2.3 глави 2 розділу І Положення) та до вимог Кодексу адміністративного судочинства УКраїни. ЯКщо вам не підходить відстрочка, то можна в досудовому порядку оскаржувати - для перегляду рішення особі необхідно подати у ВЛК вищого рівня або ЦВЛК заяву про перегляд оскаржуваної постанови ВЛК нижчого рівня та додати до заяви всі наявні документи, видані військово-лікарською комісією, рішення якої переглядається. Також в заяві необхідно вказати причини ініціювання перегляду. В судовому порядку - це досить довго.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

02.11.2022 21:27:56 Доброго дня. Якщо ви не згідні із висновком територіальної ВЛК, його можна оскаржити у обласну чи централну центральну ВЛК або одразу до суду , зазначивши ваші доводи щодо законності висмновку ВЛК.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

03.11.2022 10:31:12 Для оскарження постанови ВЛК до ВЛК вищого рівня або безпосередньо до Центральної ВЛК потрібно подати заяву, у якій зазначити причини перегляду постанови. Крім цього, до заяви варто додати документи, видані ВЛК, рішення якої оскаржується. За наявності можна також надати результати попередніх медичних досліджень. За наслідками розгляду заяви може бути прийняте рішення про проведення повторного або контрольного медичного огляду з метою остаточного вирішення питання щодо придатності до військової служби.Другим способом оскарження постанови ВЛК є звернення до суду адміністративної юрисдикції. Для цього необхідно подати позовну заяву до окружного адміністративного суду. Оскарження в судовому порядку постанови ВЛК є способом, який може бути реалізованим незалежно від того чи оскаржувалась така постанова до ВЛК вищого рівня чи ні.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

03.11.2022 11:23:39 Доброго дня! Рішення ВЛК можуть бути оскаржені в такому порядку: постанови ВЛК районного (міського) військового комісаріату переглядаються ВЛК військового комісаріату Автономної Республіки Крим, областей, міста Києва; переглядати або скасовувати постанови підпорядкованих ВЛК мають право ВЛК регіонів (постанову про придатність до військової служби колишніх військовослужбовців на період їх фактичного звільнення зі Збройних Сил України має право переглядати тільки ЦВЛК); постанови будь-яких ВЛК можуть переглядатися ЦВЛК. Постанову про придатність до військової служби колишніх військовослужбовців на період їх фактичного звільнення зі Збройних Сил України має право приймати або переглядати тільки ЦВЛК Для перегляду рішення особі необхідно подати у ВЛК вищого рівня або ЦВЛК заяву про перегляд оскаржуваної постанови ВЛК нижчого рівня та додати до заяви всі наявні документи, видані військово-лікарською комісією, рішення якої переглядається.

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область

03.11.2022 19:00:40 Звернутися до влк з заявою про те, що ви бажаєте оскаржити їхній висновок в ЦВЛК За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама

04.11.2022 11:26:05 Доброго дня! Порядок дій у Вашому випадку повинен бути наступним: 1) Подаєте скаргу обгрнутовану в довільній формі з наданням усіх підтверджуючих документів документів щодо факту прийняття помилкового висновку до ВЛК вищого рівня та/або до - ЦВЛК. 2) В разі негативного результату розгляду Вашої скарги ВЛК вищого рівня та/або ЦВЛК Вам необхідно подати позов до окружного адміністративного суду ( застосовуватиметься адміністративне судочинство) про визнання протиправним та скасування висновку ВЛК. До позову варто додати документи, що вказують на помилковість/незаконність висновку відносно Вас. Варто пам'ятати, що перш ніж звертатись до суду необхідно отримати негативні рішення/або відмови у задоволенні скарг віл ВЛК вищого рівня/ЦВЛК, оскільки в протилежному випадку Ваш позов буде залишений без задоволення (постанова ВС КАС від 12 червня 2020 року у справі N 810/5009/18).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №323 Юрист Україна / Львівська область

07.11.2022 13:02:11 Оскарження постанови ВЛК в адміністративному порядку, а саме до ВЛК вищого рівня, зокрема: постанови ВЛК районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки можна оскаржити до ВЛК області або м. Києва; перегляд постанов, підпорядкованих ВЛК (ВЛК областей), мають право здійснювати ВЛК регіонів; постанови будь-яких ВЛК має право переглядати Центральна ВЛК. У спірних та складних випадках право на винесення остаточного рішення залишається за Центральною ВЛК (п. 3.13. Положення). Для оскарження постанови ВЛК до ВЛК вищого рівня або безпосередньо до Центральної ВЛК потрібно подати заяву, у якій зазначити причини перегляду постанови. Крім цього, до заяви варто додати документи, видані ВЛК, рішення якої оскаржується. За наявності можна також надати результати попередніх медичних досліджень. За наслідками розгляду заяви може бути прийняте рішення про проведення повторного або контрольного медичного огляду з метою остаточного вирішення питання щодо придатності д

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

07.11.2022 21:35:48 Регламентується Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затверджене наказом Міноборони України від 14.08.2008р.№ 402. Для проведення військово-лікарської експертизи створюються військово-лікарські комісії (штатні та позаштатні), які приймають постанови. Постанови ВЛК оформлюються свідоцтвом про хворобу, довідкою військово-лікарської комісії, протоколом засідання військово-лікарської комісії з визначення причинного зв'язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (пункт 2.1 глави 2 розділу I Положення). Центральна військово-лікарська комісія (ЦВЛК) є органом військового управління, який здійснює керівництво ВЛК регіонів у ЗСУ та є керівним органом із військово-лікарської експертизи. Постанова ВЛК регіонів може бути оскаржена у ЦВЛК або у судовому порядку (підпункт 2.4.10 пункту 2.4 глави 2 розділу I Положення). Постанови ЦВЛК можуть бути оскаржені в судовому порядку (п.п. 2.3.5 п. 2.3 глави 2 розділу І Положення)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу