image

осталась без работв

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 21 23.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “здравствуйте,во время войну маме сказали на работе написать заявление за свой счет,может ли она расчитывать на какие то выплаты от государства?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
16.05.2022 14:38:02
Добрый день. Если Ваша мама ВПО тогда да, она может оформить выплату через приложение "Дия". А если нет, тогда только выплата по безработице в центре занятости. Спасибо.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

16.05.2022 15:33:07 Доброго дня. Нажаль ні, жодних виплат в такому разі не передбачено. Те що ви називаєте "за свій рахунок" це є відпустка без збереження заробітної плати. Тобто Ваша матір не припинила трудового договору, перебуває у відпустці без збереження зарплати, і їй продовжується нарахування страхового стажу. Щоб отримувати допомогу по безробіттю, необхідно трудовий договір припинити (звільнитися з роботи). Однак, не варіант для Вашої матері припиняти трудовий договір за власним бажанням. В такому разі вона виплати від центру зайнятості почне отримувати не одразу і не в повному обсязі. Найкращий варіант звільнення - у зв'язку із скороченням штату чи чисельності працівників. В такому разі вона отримає компенсацію при звільненні і зможе зареєструватися в центрі зайнятості і отримувати повноцінні виплати. Також непоганий варіант звільнення за згодою сторін, однак ці всі моменти потрібно проговорити з роботодавцем.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

16.05.2022 15:57:53 ЗУ "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" передбачає Роботодавець звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання щодо строків оплати праці, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок ведення бойових дій або дії інших обставин непереборної сили. На період воєнного стану дія окремих положень колективного договору може бути зупинена за ініціативою роботодавця. Відшкодування заробітної плати, гарантійних та компенсаційних виплат працівникам на час призупинення дії трудового у повному обсязі покладається на державу, що здійснює військову агресію проти України. Проте відшкодування, або отримання компенсації від держави працівнику не передбачає. Тому можливо розгляньте варіант звільнення та отримання допомоги по безробіттю.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

16.05.2022 21:13:33 Может, но допомога по безработице назначается центрами занятости с 1го дня после регистрации безработного (п.20 пост.КМУ №792 от 19.09.18), для чего маме надо уволиться. В зависимости от основания увольнения может быть отсрочено на месяц начало выплат или сокращен период получения выплаты, детальнее раздел IV Наказу №624 от 06.04.20 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0537-20#Text. То есть, лучше уволиться день-в-день без отработки по собст.жел. по уважит.причине (ч.1 ст.38 КЗПП, боевые действия и переезд), а по соглашению сторон (п.1 ст.36 КЗПП) не надо – будет сокращ.выплаты на 90 дней

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

17.05.2022 19:09:17 Ні, не може, оскільки відповідно до заяви їй надано відпустку без збереження заробітної плати. Тродовий договір з роботодавцем не розірвано, а відтак виплат від Держави не передбачено.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

20.05.2022 15:52:25 На данный момент государство выплачивает денежную поддержку только внутренне перемещённым лицам, которые переехали с территорий, где ведутся боевые действия, в другие регионы Украины. Ежемесячная сумма выплаты составляет: 2000 грн - на одного взрослого; 3000 грн - на одного ребенка. Тем людям, которые имеют место работы, но находятся в отпуске без сохранения заработной платы (за свой счёт), выплаты не предусмотрены. Такой работник получит право на выплату пособия по безработице только в том случае, если уволится с места работы и станет на учет в центре занятости как безработный.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу